Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Más is van így? Szülés után...

Más is van így? Szülés után ti hogy éreztétek magatokat a bőrötökben?

Figyelt kérdés

én egy hónapja szültem és eléggé rosszul érzem magam a bőrömben...nem tudom megmondani miért de nem vagyok kibékülve magammal..ti hogy vagytok, voltatok ezzel ?


köszi


2013. szept. 12. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
szia.én 4 hónapja szültem,de minden alkalommal sirva fakadok mikor a tükörbe nézek.a hasam tiszta csík,akkorák a combjaim mint egy disznó háta,25 kg-ot híztam terhesség alatt 10 lement,most 5 vissza.imádom a fiamat,de ez akkor is túl sok..önbizalomhiányos voltam mindig,pedig nemmondom hogy ronda vagyok,de már most az önbizalmam a béka segge alatt van :(
2013. szept. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Másfél év után sem érzem magam jól,sem testileg,sem lelkileg.
2013. szept. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első hónap iszonyú volt. Aztán több séta, nagyon lassan vissza az életbe. Én szörnyen vashiányos voltam ez is nehezített a dolgon. Én ősszel szültem, jött a borongós, havas hosszú tél - szóval tiszta felüdülés volt már a tavasz.

Nem sok időd van feltöltődni, de próbálj pár perc alatt örömet lelni vmiben. Séta, barátnő látogatása (mármint Ő jön), telefonbeszélgetés. Én hulla voltam már este 7-kor, kb. 3 hónapos volt a fiam amikor egy esti filmet (kb.1 órás sor.) altatás után meg tudtam nézni.

Ne aggódj szép lassan visszajön beléd az élet.

2013. szept. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom de amikor a fiam még csak 1 hónapos volt nekem nem volt időm depisnek lenni, mert kelni kellett hozzá sokat. Én félévvel a szülés után kezdtem letargiába esni amikor küzdeni kezdtem a kilóimmal és keservesen ment le 1-2 kiló. Aztán most meg 2 gyermekemmel vagyok várandós, és hamarosan megszületik, és kezdhetem a fogyózást és a fogyást elölről :D Szóval kitartás! Fel a fejjel, sajnos a babavárás ezzel jár, elrondítja a nők testét egy időre! De kitartás és türelem, babázzatok sokat mert olyan hamar felnőnek! És nyugi majd csak vissza tér minden az eredeti kerékvágásba :)
2013. szept. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kucskár Elina válasza:
Nekem nagyon nehéz volt háziasszonynak, feleségnek és anyának lennem az első hetekben. De a férjem rentgeteget segített lelkileg.Képes voltam a nap 24 órájában a kislányom mellett ülni és nézni hogy jól van e.Hamar túl leszel rajta.Fel a fejjel :)
2013. szept. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De fura amit írtok, én pont az ellenkezőjét érzem. 6 hete szültem és nagyon jól érzem magam a bőrömben, igaz se csíkos nem lett a hasam, se nem híztam sokat. (Ezzel nem hencegni szeretnék.)

Nagyon élvezem, hogy végre az egész ruhatáramat használhatom és nem csak pár terhes cuccot és az sem egy utolsó dolog, hogy remekül tudok aludni hason és háton. (Már amikor a bébi hagy :) )

2013. szept. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!