Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés utáni első mensit mi...

A szülés utáni első mensit mi jelzi? Ti hogy éreztétek magatokat?

Figyelt kérdés
Fájt a hasatok?Mik voltak a tünetek,hogy abból lehetett következtetni,hogy meg fog jönni?
2013. febr. 8. 12:35
 1/2 Puszedly :-) ***** válasza:

Erről a témáról a legjobb ha a saját nőgyógyászoddal beszélsz. Már csak azért is mert jobban ismeri a tested mint gondolnád.

Egyébként nálam szülés után 14 hónappal jelentkezett az első. Semmiféle testi előjele nem volt. Csak idegbeteg voltam előtte kb.8 napig.A Kislányomon kívül minden és mindenki zavart-idegesített. Persze próbáltam elnyomni de ez csak olaj a tűzre...XD ...Aztán a "jeles nap"első órájában el is múlik mindez. Nyugi nem leszel házisárkány(sokáig):-))

Üdv:Puszedly

2013. febr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem mielőtt először megjött (szülés után 4 hónappal) olyan iszonyú görcseim voltak, mint vajúdáskor, fájt a fejem, a derekam, rossz közérzetem volt. Ekkor már tudtam, hogy meg fog jönni. Így is lett. Köv. hónapban 25 napra rá jött meg megint, de akkor már nem volt semmi tünete.
2013. febr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!