Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vannak akik Zalaegerszegen...

Vannak akik Zalaegerszegen szültek? Megosztanátok a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
Konkrétan a tapasztalataitok érdekelnének. Főleg ha valakinek van pozitív mert annyi rosszat hall az ember. Például a kórházi napok is érdekelnek. Tudom, hogy egész nap velem van a baba. És mi van ha látogatóhoz ugrok ki vagy fürdeni?
2014. jan. 23. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 2 hete szültem a harmadik babám Zalaegerszegen.

Mindháromszor csak pozitív emlékeim maradtak.Az első kettőnél csak orvosom volt, most a harmadiknál szülésznőt is fogadtam. Gátvédelemmel szültem.

Mindenki nagyon aranyos és kedves.

A szülés után 2 órás megfigyelés van.

Abban a 2 órában apuka is ott lehet és az első órában a baba is veletek van.

2 óra letelte után visznek a harmadik emeletre. Az osztályos nővérek Tündérek. A csecsemős nővérek is nagyon aranyosak, kivétel talán 2, aki flegma.

A babát bármikor be tudod vinni hozzájuk és akkor ők vigyáznak rá.

Tőlem volt, hogy éjszaka is elvitték, hogy tudjak aludni kicsit.

Segítenek mindenben. Ha kérsz tőlük valamit, vagy kérdezel akkor szívesen segítenek. A szobában a társaság nagyon jó volt. Én sírtam mikor mentünk haza. Jó volt haza menni, de nehéz volt ott hagyni a szobatársakat.

Szóval én mindháromszor jól éreztem magam.

Ha kérdésed van, akkor kérdezz nyugodtan.


Mire Várod a babát?

2014. jan. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az osztályos nővérek tényleg tündérek, le a kalappal előttük. Ha látogatód jön, akkor a babát kitolod az üvegajtóhoz, Te pedig kimész.
2014. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtok pozitív dolgokat. Első baba lesz, úgyhogy kicsit félek az ismeretlentől. Két hét múlvára vagyok kiírva, úgyhogy bármikor jöhet.
2014. jan. 23. 09:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne félj, minden rendben lesz.

Én a koraszülött részlegen voltam a kislányommal, az újszülöttes csecsemősökről ezért nincs tapasztalatom.

2014. jan. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ne félj, mert emberként fognak kezelni.

Ha véres lesz a lepedő akkor szólsz el lecserélik. Bármilyen gondod van szólj nyugodtan, segítenek. A doktornő is aranyos. A kaja is jó volt:-)

2014. jan. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
:) Nekem a kaja nem tetszett. Nem is volt finom és kevésnek is találtam. De ez ugye pótolható otthonival. :)
2014. jan. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az orvosokkal ki elégedett, ki nem. Nekem volt fogadottom, vele elégedett voltam, az ügyletessel nem. De ez szerintem abszolút emberfüggő. Volt két nő is, akik egy napon szültek, ugyanannál a dokinál, az egyik az egekig dicsérte, a másik sírt, mert annyira csúnyán bánt vele. A szülésznők, akikkel én találkoztam, mint kedvesek voltak. A szülészetes nővérek nagyon kedvesek, a csecsemősökre sokan panaszkodnak, de én velük is meg voltam elégedve. Ha kérdeznek, segítenek, a babát be lehet vinni hozzájuk, vigyáznak rá. Naponta takarítják a szobákat, fürdőt. Az étellel én sem voltam megelégedve, de a rokonok mindenkit ellátnak szerintem ilyenkor legalább 2 hétnyi élelemmel. :-) Ha látogatókhoz kimész, úgyis kitolod a babát, vagy ha bent hagyod, szívesen ránéznek a szobatársak is (legalábbis nálunk így volt).
2014. jan. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!