Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki mostanában szült a Tömő...

Aki mostanában szült a Tömő u-ban - megosztaná a tapasztalatait? A II. Nőihez (Üllői út) képest milyen?

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Még mindig ott van? Mikor én szültem, decemberi visszaköltözést ígérgettek. :)

Én nyáron szültem, nem sokkal a költözés után. A szülőszobák elég puritánok voltak, a vajúdót nem láttam, a gyermekágyas osztályon háromágyas szobák voltak, szerintem normális volt. Látogatás a folyosón, ugyaninnen nyílik a csecsemő-osztály, tehát ki lehetett (sőt, kellett) vinni a babát a látogatókhoz.

Nem tudom, milyen az "eredeti" verzió, nekem a Tömő u. jó volt.

2014. jan. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én novemberben szültem ott. Az 5. és 6. emeleten van a gyermekágyas osztály ill a 6. emeleten a csecsemő osztály. Így ha az 5. emeleten van az anyuka akkor lifttel kell a babát vinni a 6-ra együtt utazva a liftben minden látovatóval esetleg beteggel. ..:S
2014. jan. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egy hónapja szültem ott. Korrekt volt minden!
2014. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!