Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Voltatok mostanában eszperantó...

Voltatok mostanában eszperantó nyelvvizsgán? Leírná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés

Júniusban megyek vizsgázni és kíváncsi vagyok mire számítsak! Nagyon szigorúak? Sokat kérdeznek? Nehezek a feladatok?

Előre is köszi a segítséget!


2010. márc. 17. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nemrég voltam, nagyon jófejek voltak, csak jókat tudok mondani. Azért tanulni kell.
2010. márc. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Te hogy tanultad az eszperantót? Rendesen tanfolyamra jártál? Én online tanfolyamon tanulom, nagyon jó a tanfolyam a Szilvási féle... de azért félek hogy meg fogok-e tudni szólalni, jó lesz-e a kiejtésem meg ilyenek. Arról nem is beszélve hogy kidolgozom a tételeket, de ki ellenőrzi le hogy jók-e?!

Nincs véletlenül kidolgozott tételed?

2010. márc. 17. 18:26
 3/12 anonim válasza:

Szia!


Én is most voltam februárban. Tényleg rendesek voltak. A vizsgáztatás 2 teremben zajlott, de mind a kettőben rendesek voltak. Az egyikben engedték az önéletrajzot mondani, a másikban pedig nem, de az abban szereplő dolgokat kérdezték ott is. Dolgozd ki az önéletrajzodat (mikor, hol születtél, hol laksz, mit dolgozol, mit csinálsz a szabadidődben, hogy néz ki a lakásod....) és akkor nagy meglepetés a beszélgetés során nem érhet.

Amikor én voltam, akkor volt ott egy srác is, aki az internetes tanfolyamon tanult, és pl. ő 45 pontot kapott a szóbelire az 50-ből. Szóval állítólag nagyon jó az internetes tanfolyam. Azt mondta, hogy a vége felé már sok kidolgozandó házi feladat volt, amit rövid időn belül javítottak, a vizsga előtt pedig egyszer volt egy konzultáción.

Szóval szerintem nem lesz gond a júniusi nyelvvizsgával.

2010. márc. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon köszönöm hogy írtál.

Tényleg sokan dicsérik ezt a tanfolyamot, de azért kicsit félek. Most az 5. leckénél tartok a 12ből. Heti egyet tanulok meg, úgyhogy elvileg bőven befejezem addigra. Bízom benne hogy nekem is olyan jól fog menni, mint annak a srácnak! )

Neked pedig gratulálok a nyelvvizsgádhoz, ügyes vagy! :D

2010. márc. 19. 15:34
 5/12 anonim ***** válasza:

"Amikor én voltam, akkor volt ott egy srác is, aki az internetes tanfolyamon tanult, és pl. ő 45 pontot kapott a szóbelire az 50-ből. Szóval állítólag nagyon jó az internetes tanfolyam. Azt mondta, hogy a vége felé már sok kidolgozandó házi feladat volt, amit rövid időn belül javítottak, a vizsga előtt pedig egyszer volt egy konzultáción. "



Első vagyok, én vagyok az a srác :) Kicsi a világ, hát még a neten :)

2010. márc. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jaj, lehet, hogy mégsem :P A többi stimmel, csak a pont nem. Nekem 70% lett, az biztos nem 45 pont :) De amúgy a netes nagyon jó!
2010. márc. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Csak a netes tanfolyam segítségével tanulsz, vagy külön tanárhoz is jársz? Mikor kezdted el?
2010. márc. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak a netes tanfolyamon tanulok. Nem találtam a környéken magán tanárt, a rendes tanfolyamot meg nem indították el. Februárban kezdtem a tanulást!
2010. márc. 21. 08:29
 9/12 anonim ***** válasza:
februárban kezdted? és hogy haladsz vele?:) szurkolok majd!
2010. máj. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szia!

A jövő héten kiderül, ugyanis akkor megyek nyelvvizsgázni! A tanfolyamon végig értem, de megmondom őszintén úgy érzem még kellene egy kis idő, hogy ülepedjenek, rögzüljenek a dolgok! Nagyon félek!!!!!!!! Néha úgy érzem semmit sem tudok! :(

Köszi a szorítást, rám fér!!!!!! :)

2010. máj. 28. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!