Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyákdugó távozása után,...

Nyákdugó távozása után, mennyi idővel és hogy indult be a szülésetek?

Figyelt kérdés

37. hetes kismama vagyok és második babámat várom. Ma reggel elment a nyákdugó, nem tudom, hogy egy darabja vagy az egész, de rózsaszínes nyákos izémizé volt. Az első babámmal nem tapasztaltam, hogy távozott volna, vagy lehet akkor nem vettem észre. Ráadásul most voltam 1 órája védőnőnél és ő azt mondta, hogy a pocakom méretéből ítélve szerinte ma-holnap megszületik.

Köszönöm a válaszaitokat!



2014. jan. 28. 09:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem este fél 10-kor távozott a nyákdugó és éjjel fél 2-kor megszületett a kislányom.

Én ekkor már túlhordtam 3 nappal.

2014. jan. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én éjfélkor ébredtem fájásra, 10 perces volt. Amikor kimentem a wc-re, akkor láttam a "rózsaszínes nyákos izét" :) Délután 15 órakor császármetszéssel érkezett a kislányom. Első baba.
2014. jan. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: 39+5-re szültem.
2014. jan. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Akkor mostmár kezdem felkészíteni magam lelkileg, hogy helyzet lehet készülőben... :/

Érdekes nem érzek semmit még, csak azt a folyamatos szúródást jobb felül a pocakomon amit eddig is... Ilyen rögtön leszakad a hasam érzés...

Egyébként lehet durva kérdés de kinek hogy nézett ki a nyák? Én csak pici rózsaszín foltot vettem észre a tisztaságimon reggel aztán pici ilyen nyálkás dolog volt a wc papiron. Jól gondolom hogy az az volt igaz? Ne gondoljak ilyen nagyobb nyálkás dologra..

Ezt jól megfogalmaztam.. :/

2014. jan. 28. 16:05
 15/16 anonim ***** válasza:
nah meg van a kicsi?
2014. febr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nincs... :D úgytűnik így is nagyon jólérzi magát odabent... :/ De remélem azért nemsokára már köztünk lesz :)
2014. febr. 11. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!