Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az első kisfiamat természetes...

Az első kisfiamat természetes módon szültem. Vajon most is meg lesz rá az esélyem? Nem szeretnék császárt. Persze ha kell, akkor legyen, csak simán jobb.

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Én az első fiamat nagyon nehezen szültem, mert nem tágultam, indítani kellett, de végülis vákummal nagynehezen meglett. A másodiknál 35 héttől ittam napi 2 csésze málnalevél teát, a 39 hét végén spontán indult a szülés, az első fájástól a szülésig 4 óra telt el, pikk-pakk könnyen kitágultam, gyorsan szültem, nagyon gyorsan gyógyultam, pedig jóval nagyobb lett a második fiam.
2009. dec. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért ne?Nem is értem miért vetődött fel benned?Vmi gond van?Az én 2 gyerekem között 16 év a korkülönbség,az első 4 óra alatt született,a 2.(35.5 éves voltam)2.5 óra alatt,még gátmetszésem se volt.Pedig azt mondják,a szervezte egy idő után "elfelejti",h már szült,és olyan,mintha első szülés lenne.Ha semmi gond nincs,kicsi az esélyed a császárra(persze,ha vészhelyzet adódik az más)Szval nyugi.
2009. dec. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!