Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes terhes vagyok és...

16 hetes terhes vagyok és napok óta olyat érzek mintha vízzel teli lufi lenne a hasamban, normális ez az érzés?

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:

ha arra gondolsz, hogy feszül a hasad, nehéznek érzed, vagy úgy érzed tele vagy, akkor olyat én is érzek (17 hetes vagyok) főleg este érzem.

Egyébként terhesség alatt kb minden hasi érzés normális, ami nem jár erős, hosszútávú görcsökkel vagy vérzéssel. :) de tényleg mindenki más tünetről számol be, nem tudom pl. mi az a keményedés, mert ez az első terhességem, de lehte hogy azt érezzük :)

2014. jan. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát hasonlót érzek én is, első baba és minden tünet furcsa, amilyet még sosem éreztem :) Görcsök annyira nincsenek, vagyis néha-néha egy kis halvány, de gondolom nyúlnak meg nőnek odabenn a babatartó szerkezetek :) Csak ez olyan fura érzés volt...
2014. jan. 29. 21:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a víz, amit érzel, magzatvíz, akkor minden ok. :)
2014. jan. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hahaha! Mivel az van benne nem???
2014. jan. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a 13-14.héten érzetem olyat, mintha felfújt lufi feszítené a pocakomat lent középen, egészen a szeméremdomb felett.


De a 16.héten már éreztem a baba mozgását :)

2014. jan. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 31. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!