Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Azoknal akiknel a baba bekakil...

Babóca0129 kérdése:

Azoknal akiknel a baba bekakilt a magzatvizbe magukon milyen tunetek jelentkeztek, hogy valami nem volt jo es orvoshoz fordulta?

Figyelt kérdés
40.hkm
2014. jan. 31. 07:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Gondolom, ha kicsit lett volna zöld, akkor kevésbé baj, mert az azt jelentheti, hogy nemrég kakilt volna bele..és talán akkor csak burkot repesztettek volna és beindítják a szülést. De az is lehet, hogy kórházfüggő, hogy kit miért császároznak.
2014. jan. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Koszi, en kerdeztem, na ezzel nem nyugtattal meg. Ket uh volt eddig ezen a heten ket kulon doki ket kulon gepen nezte es mindkettonek az volt az elso, hogy nagyon suru a magzatviz. De valoszinuleg csak a magzatmaz jon le, mar nagyon azik. Hm. Mivel az elsot is tulhordtam es ott szo se volt ilyenrol, pedig akkor is eleg surun uh-ztak, ez igy nem tul megnyugtato.

De az jo hir, hogy ettol fuggetlenul sem lett baj a gyermekeddel! A ctg-ken nem volt semmi nyoma? Nekem mintha olyasmit mondtak volna, hogy azert azon is lehet latni, ha valami miatt nem erzi jol magat bent (belekakil).

Bocs kerdezo, hogy igy offolok...

2014. jan. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Semmi gond. Legalabb megketdezed azt ami nekem is eszembe jutott csak valahogy elfelrjtettem. Sol mindenen jar az eszem. :) Koszomom valaszolat.
2014. jan. 31. 22:44
 14/18 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok, nem a frászt akartam rátok hozni! Az összes ctg és UH rendben volt, nem mutatott semmit.
2014. febr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Orulok, hogy minden redben van! :)
2014. febr. 1. 19:14
 16/18 anonim ***** válasza:

En voltam a belekerdezo, utkozben megszultem, a magzatviz teljesen tiszta volt :)

Konnyu szulest Neked! :)

2014. febr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy rendbe volt minden! Gratulálok a babához, sok boldogságot és egészséget kívánok! :-)
2014. febr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem már a kórházban folyt el a magzatvíz.40+5 napra szültem.Szülés előtt 2 nappal nem látták tisztának a magzatvizet,de haza küldtek,hogy "sötét a haja a gyereknek".

Magamon semmi furát nem vettem észre.A szülésnél csak azt vettem észre hogy a férjem és a szülésznő elsápad és rohannak a dokiért.Sötétzöld,darabos,sűrű volt a magzatvíz.Valószínű már pár nappal előtte belekakilt.Sajnos lettek is következmények.

2014. márc. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!