Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Péterfy kórházban alternatív...

Péterfy kórházban alternatív szülést pártoló orvost tudnál ajánlani?

Figyelt kérdés

Leginkább a kitolási pózt szeretném én megválasztani, és háborítatlanul eljutni odáig (amennyire csak lehetséges).


Köszönöm, ha segítesz!


2014. jan. 31. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Uzsoki nagyon jó erre! Medence bordásfal minden van! Én négykézláb szültem meg a fiam teljesen meztelen párommal mellettem..
2014. jan. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Szia abszolult nem ajánlom a Péterfyt, szakmailag nincsenek a toppon.
2014. febr. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Sajnos,én sem javaslom,volt "szerencsém" hozzájuk.

Abszolút nem hívei az "alternatív" ,háborítatlan szülésnek.

2014. febr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Kedves 3/3 válaszoló,megkérdezhetem,hogy Veled mi történt? Ha akarsz írhatsz privit is.
2014. febr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én is ott szültem két éve, de állítólag azóta új szelek fújnak. Ezért kérdeztem, hogy az adott kórházban tud-e valaki ilyen orvost ajánlani (nem a kórház vagy más intézmény volt a kérdés).


Köszönöm!

2014. febr. 1. 15:41
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

3-as vagyok,miért is kellett lepontozni,ha egyszer azt írtam meg,ami velem történt...


Volt fogadott orvosom,aki sajnos a 32.héten közölte,hogy a szülésem várható időpontjában 5 napig szabin lesz,külföldön.

Megkerestem egy másik orvost,akit javasoltak még,de ő már nem vállalt,így ügyeletben szültem ott.

Az orvos,akihez 32.hétig jártam,elvileg megbeszélte a szülésznőkkel,hogy hozzá jártam,ha van valami gond,akkor az ő páciense voltam.Na ebből semmi nem lett..

Azt se tudták ki vagyok(ez igaz nem feltétel),de amit az orvos megígért,hogy például van lehetőség sétálni vajúdni,semmi nem valósult meg.

A szülésznő óránként rám nézett,és figyelmeztetett ha éppen próbáltam felállni,hogy ne tegyem,mert a babának árthatok,az ügyeletes az utolsó 5 perce jött be.Kitolási póznál sem lehetett választani,ágy és kész.

Végig nagyon embertelenek voltak,különösen már az osztályon,csecsemősöket inkább nem is minősíteném.


Ez 3,5 éve volt,azóta ez változhatott(ár ahogy a kórházról olvasok,nem hiszem..).azóta már szültem egyet máshol és ég és föld a különbség.

2014. febr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Nem fújnak új szelek a Péterfy Szülészetén. Én egy hónapja szültem ott és hasonlókról tudok beszámolni, mint az előttem hozzászólók.


A Péterfyben császározni, gátat kaszabolni, burkot repeszteni, kézzel tágítani, oxitocinnal sürgetni nagyon tudnak, főleg ha véletlenül túl sokan szülnek egyszerre. Konkrétan a szülészeten nem találkoztam egészséges nővel: vagy patológiás eset, vagy görnyedő császáros, vagy pedig gátseb-aranyér kombós "betegekkel"találkoztam.


Természetes szülésre talán akkor van nagyobb esélyed, ha hétvége, ünnepnap, vagy éjszaka van, amikor kevesebb bent a doki, vagy ha pikk-pakk kirobban belőled a baba 1-2 óra alatt.


Több doki is vizsgált, talán még a fiatal rezidensekben és Dr. Kiában lehet bízni, aki emberileg és szakmailag is kiemelkedik a modortalan és lenéző hentesek közül.


Még nem is lett volna ilyen rossz a véleményem, ha a bent töltött 4 nap alatt csak egy fokkal kedvesebben bántak volna velünk.

2014. máj. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Friss infó alapján tényleg nem ajánlom senkinek a péterfyt. Egyszerűen borzalmas ami ott megy,konkrétan az orvosok! Ha nincs pénzed nem vagy ott senki.
2014. júl. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!