Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám felvenni a...

Hogyan tudnám felvenni a kapcsolatot a Flór Ferenc kórház újszülött osztályán volt szobatársammal, akivel 2012. 01. végén szültünk, ha akkor nem cseréltünk elérhetőséget?

Figyelt kérdés
Ha jól emlékszem Eszter nevű babának adott életet, nem volt fogadott orvosa, és 2012.01.30.-án délután engedtek haza a Kistarcsai Flór Ferenc kórházból.Hat ágyas kórteremben voltunk szobatársak.Kíváncsi vagyok hogy vannak, és persze, hogy így megalálom-e?

2012. máj. 22. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tudod a teljes nevét akkor Facebookon vagy más közösségi oldalon keresd meg.
2012. máj. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is 2012. január végén szültem ott, de én nem az vagyok akit keresel :))
2012. máj. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát az a gond, hogy nem tudom a nevét sem :(

Annyi az összes infóm amit leírtam.Akkor ott szülés után életem első babájával nem jutott eszembe semmi, még azt sem tudtam, hogy épp milyen nap van, sőt ha nincs a kis cetli a babám kocsiján, akkor azt sem hogy mikor szültem.

2012. máj. 23. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!