Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lenne kedved elolvasni kislány...

Lenne kedved elolvasni kislányom megszületésének storyját? Gondoltam megosztom veletek életem eddigi legszebb napját

Figyelt kérdés

Én szeptember 7.ére voltam kiírva ahhoz képest,aug.19.én született meg a kislányom 2480kgval és 48cmrel!dolgoztam aug15.éig és ugy voltam vele,h az utolsó heteket pihivel töltöm,átadom magam teljesen a várandóság örömeinek,pakolás,készülödés,stb....még a pakkom se volt összepakolva,hisz nem volt semmi gondom,ehhez képest aug.19. reggel 8:22kor elment a vizem!Elöször azt hittem félkómásan,h bepisiltem:-))))de rá kellett jönnöm,h az nem az volt!elkezdtem telózni,szegény párom azt se tudta,h mit tegyen,jöjjön haza a melóból vagy még maradjon!a védönénit nem értem el,a dokim szabizott,szerencsére az asziztense felvette aki közölte velem,h be kéne menni,mert ez magzatviz volt!De nem jön korábban a kiscsaj?-kérdi,mire én:DE!!egyedül voltam a lakásban,gondoltam összepakolgatok néhány dolgot amig várom anyumat,h együtt menjünk be a kórházba!mivel egy buszmegállóra volt a kórház igy odabuszoztunk,de azon kívül,h szivárgott a viz más bajom nem volt!A szülészeten kaptam egy csini szobát,kádban szerettem volna vajúdni amit meg is tehettem volna,ha lettek volna fájások!inkább úgy éreztem magam,mint egy Wellnes7végén!Szerencsés vagyok,mert nekem nem volt vajúdásom,semmijen fájásom!mindenkit tök nyugiban értesítettem,h JÖN A BABA!!!!egy nagyon kedves növérkét fogtam ki,minden kérdésemre válaszolt,de sajna arra ő se tudott mit mondani,h miért ment el a vizem,szerinte összeszedhettem valami fertözést ami szép lassan elvékonyitotta a méhfalat és az egy rossz mozdulat miatt megrepedt!túl voltam a "tisztuláson",megnézegettem a képeket az ott született babákról,a párommal bohóckodtunk,nézték a baba szívhangját!néznünk kellett volna,h milyen idöközönként jönnek a fájások,de nekem ilyen nem volt!Néztek is rám nagy szemekkel!aztán 7órával késöbb jött a hidegzuhany:mivel még akkor is csak egy ujjnyira voltam nyitva és a picim szívhangja se tetszett a ügyeletesnek igy közölték,h császár!Na akkor volt a kiborulásom,erre nem számítottam!nagyon megijedtem,féltettem a babám hisz azt mondták,h több,mit valószinü,h kevés az oxigénje!zokogásban törtem ki,a párom és a növérke hiába vígasztalt!aztán nem menekülhettem,jött a doki,h elmondja,hogyan fog zajlani az érzéstelenités!Na szuper,nekem mindegy csak legyünk rajta már túl,h a karomban tarthassam a pocaklakóm!arra tudtam gondolni,h lassan meglátjuk a kiscsajt aki elöszerettel dugta a fenekét a gyomorszájamba:-))))közben telózott anyum,h mizu,de nem mondtam neki,h császi lesz,mert ott aggódta volna magát halálra!betoltak a mütöbe olyan fél4körül!annyira meg voltam ijedve és akartam,h bent legyen a párom,de nem engedték(Ahhoz képest,h apás szülést szerettünk volna)!ö egy üvegfalon leste a mütétet!16:10perckor egyszercsak egy csecsemősírást hallottam,elöször le se esett,h az én manóm nyekergett,de mikor a fülembe súgták,h:Gratulálok anyuka,gyönyörü kislánya született.....ez az egy mondat......A meghatódottságtól csak annyi jött ki a számon:Köszönöm!Olyan édes volt amikor odahozták abban a pólyában csak úgy gördülte a könnyek egymás után az arcomon!Soha ne felejtem el azt a képet,egy életre belevésödött az emlékeim közé!Miután kitoltak a mütöböl édes anyám akkor érkezett meg pont és az egyik növérke Gratulált neki!Anyum reakciója:Mihez?mire mondtuk,h megszületett a kisunoka....

remélem nem gond,h megosztottam veletek

mindenkinek nagyon boldog babázást és egészséges,gyönyörü,boldog életet


2009. dec. 7. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam, gratulálok én is :)
2009. dec. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok a kishölgyhöz:)
2009. dec. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia én is elolvastam. Nekem is sima szülésem lett volna, de nekem nagy fájásaim voltak és nem nyíltam semennyire sem. Én már 2 napja voltam a kórházban mire nekem is bejelentették, hogy császár. Még a magzatvizem is megvolt. Az én férjem nem akart bent lenni a szülésnél. Ő csak később láthatta a babát a szobában. Én sem fogtam fel amikor az én kisbabám felsírt. Nálunk anyukám és a tesóm látták először. Az én kisfiam aug. 12-én született, Károly Pálnak hívják.

Gondoltam leírom és én is megosztom Veled a mi történetünket.

Gratulálok én is a Kislányodhoz!

Anikó

2009. dec. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, hogy off-olok, de kedves utolsó, hol szültél? ismerős a sztori... :)
2009. dec. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Tiszta szívből gratulálok! Én is császáros voltam, bár én tudtam hogy az leszek, mert nem fordult meg a kislányom. De nekem is csodálatos élmény maradt! Nap mint nap eszembe jut! Ahogy elolvastam a történetedet ki is csordultak a könnyeim! Csodálatos élmény!!! Alig várom hogy újra átélhessem, addig is gyönyörködök a 9 hetes kislányomban! :)

Nagyon boldog babázást kívánok! :)

2009. dec. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A válaszra a kérdés: igen. Elolvastam, nagyon jó érzés, hogy végre találkoztam mégegy anyukával, akinek pozitív élmény volt a szülés. Én is nagyon gratulélok a kislányodhoz. Nekem ugyan 20 óra vajúdás után született meg a kislányom hüvelyi úton, de amint a kórterembe értünk és ott ültem az ágyon a lányommal, velem szembe apukája, az volt az első mondatom, hogy szeretnék újra terhes lenni és szülni, minél hamarabb. A vágyam teljesült, várjuk a következő babánkat március végére. A lányom most 11 hónapos. Nagyon sok boldogságot kívánok nektek!
2009. dec. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Elolvastam:)

Tiszta szívből gratulálok. Minden szépet és Jót kívánok Nektek:) Vigyázzatok magatokra:)

2009. dec. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Gratulalok, es sok boldogsagot kivanok!
2009. dec. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Gratulálok én is, 1 hónappal utánad szültem.
2009. dec. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is elolvastam, és én is nagyon gratulálok:) Kedves kis történet.

Mi még csak a 27.héten járunk, de már alig várom, h a karjaimban tarthassam a kis picurkát, már most nagyon imádom:)

Boldog babázást, és kellemes ünnepeket:)

2009. dec. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!