Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Azoknak akiknek volt gatmetsze...

Babóca0129 kérdése:

Azoknak akiknek volt gatmetszese mennyi idobe telt a megyogyulas es volt e kozben aranyeruk ami csunyan kint volt?

Figyelt kérdés
Sajna nekem kellett gatat vagni es csunyan ki is jott az aranyerem. Valaszokat elore is koszonom.

2014. febr. 8. 10:55
 1/7 Jégtánc ***** válasza:
Kb két hétig szenvedtem kőkemėnyen,harmadik hét vége fele éreztem hogy most már okés.Sosem jött ki az aranyerem csak a harmadik szülésem utãn.Visszament magától .
2014. febr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kb. a 3. het fele lett jo, elotte csak az ules volt rossz maskor nem volt veszes. Aranyerem nem volt. A 6 hetes kontroll utan voltam egyutt a parommal es nem volt semmi gond mar:-)
2014. febr. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát,nekem a gátmetszés helye kb 4 hétig fájt,utánna csak időjárás változáskor. Az aranyeremmel kb két hónapig szenvedtem és még most is néha :(
2014. febr. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Másfél hét volt kb amíg fájt az ülés, és nehezen tudtam lefeküdni, felállni, azóta nem érzem. Szüléskor hatalmas aranyér jött ki, még most sem múlt el teljesen, pedig használok kúpot, kenőcsöt is.... (1 hónapja szültem)
2014. febr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2,5 hétig fájt nagyon, csoszogni bírtam csak, leülni egyáltalán nem, de fekve is kegyetlenül fájt. Aztán vettem rá spray-t, amit sebekre használnak (ezt csak ajánlani tudom, ha nincs esetleg neked), így 3. nap után mintha elvágták volna a fájdalmat. Aranyerem nem volt nekem sem.
2014. febr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gátmetszésem kb. 3 hétig fájt aztán jobban lettem de egy erőlködéstől kicsit kinyílt na utána még fájt pár hétig magától begyógyúlt aztán. Szüléskor nekem is hatalmas aranyerem jött ki ez is nehezítette az ülést. Erre használtam krémet amikor hazajöttünk a kórházból. most már sokkal jobb de még a fele most is kint van és figyelnem kell az étkezésre ne legyen székrekedésem..18 hónapos a fiam és várjuk a tesót kicsit félek is a szüléstől (gátmetszés, aranyér..)
2014. febr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a hasznos valaszokat. Akkor meg jo sokaig rossz lesz.
2014. febr. 8. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!