Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi legyen rajtam, ha a szülősz...

Mi legyen rajtam, ha a szülőszobán esetleg beülhetek a medencébe?

Figyelt kérdés
Nem akarok ruha nélkül ott ücsörögni. Bikini felső és alsó? Vagy csak felső? Más ötlet? Be kéne lassan szereznem...

2014. febr. 8. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
póló a melled alatt megcsomózva?
2014. febr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak levetkőztem és beültem a kádba, nem volt rajtam semmi. Ezek szerint ciki voltam? Ott és akkor nem érdekelt különösképpen :)
2014. febr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy poló elegendő, takar is meg hozzá férhető is maradsz. Ott a szülő szobán nem fog érdekelni, hogy pucér vagy vagy sem, igazából semmi nem fog érdekelni csak jöjjön már ki a gyerköc. Egy hosszabb poló, de vigyél váltást is. Papucs, törölköző, esetleg bikini felső (alsó biztosan nem kell a medencébe), hajgumiból is vigyél többet (nekem elszakadt az enyém nagyon idegesítő volt :D). Jó szülést. (Nálunk előre meg kell beszélni a dokival ha medencét szeretnék.) Nálunk meg volt beszélve a labda is meg a medence is, mind a kettőt nagyon szeretem úgy az életben is, gondoltam szülésnél is majd mennyire fogok ezeknek örülni, hát egyetlen porcikám sem kívánta őket szülés és vajúdás közben. :D
2014. febr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi a szokás vagy mi a ciki. Lehet, hogy az a ciki, ha valaki ilyen helyzetben szégyenlősködik. De szokástól függetlenül én nem szeretnék mások előtt meztelen lenni.
2014. febr. 8. 19:19
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
póló, sport melltartó, spagettipántos top, szerintem mindegy, csak érezd magad jól benne. Esetleg kérdezz rá a dokinál vagy a szulesznőnél, védőnőnél.
2014. febr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, szerintem ott senkit nem fog érdekelni mi van rajtad, ha bikini-felsőben érzed jól magad, akkor azt vigyél. Szerintem amúgy legtöbben ruha nélkül áznak vajúdás alatt, én teljesen bemerültem, zavart volna egy vizes póló, bikini meg nem jutott eszembe :). Szóval ha mindenképp viszel valamit inkább bikinit vigyél.
2014. febr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá a szülésznőtől, dokitól. Arra gondolj, hogy ott vizsgálatok lesznek azért, szóval hozzáférhető kell, hogy legyél.

Nekem nem volt lehetőségem a medencére, talán mondhatom szerencsére? :) mert nagyon gyorsan tágultam, szültem, így már annyira nyitva voltam, hogy nem lehetett, így nincs tapasztalatom róla.

De vajúdás közben többször néztek nst-vel a hasamon volt, a medencébe nem tudom hogy van, de ott is biztos néha rád teszik. Bár egy bikini felső nem hiszem hogy zavarna a vizsgálatban.

De hidd el, olyan kiszolgáltatott helyzet, olyan fájdalmak vannak, hogy rohadtul mindegy miben vagy, hidd el nem fog érdekelni. Annyian benyúlnak méhszájat nézni, nekem benyúltak 4-en is, szülésznő és 3 orvos, szóval nincs mit szégyelősködni :)

De én sem meztelenül voltam, hálóingben vajúdtam és a kitolás is abban volt, csak felhúzva teljesen, hgoy a hasamhoz hozzáférjenek, mert az egyik nyomta másik lent húzta ki a gyereket. De a cicim szerintem fedve volt, a hasam tuti nem. De nem emlékszem :) látod ennyire nem fog érdekelni :)

Szóval biztos felvehetsz valamit a cicidre!

2014. febr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ott annyira nem fog érdekelni hogy mi van rajtad, csak arra vágysz majd legyen minél hamarabb vége. Bugyi nem lesz rajtad, mert hol a szülésznő, hol a doki fog felnyúlni, s nézni a méhszájat ott mindenki előtt.

Felső rész sem kell, mert ha jön a baba, a csupasz testre jobb rátenni, meg csak idegesít, felesleges a felsőrész. Ott nem leszel szégyenlős, nem fog érdekelni semmi meg senki, az lesz s legkisebb bajod mi van rajtad, annyira szenved akkor az ember a fejdalomtól, hogy azt hiszi ott helyben meghal..

2014. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hidd el akkor es ott nem fog erdekelni!

En beultem a kadba 16! ora vajudas utan, azt se tudtam hol vagyok, orultem h elek, persze nem volt rajtam semmi. Abszolut nem erdekelt, csak legyen mar vege a fajdalomnak. Sot, bejott a szuloszobara egy takaritono is, mig en a kadban ultem. Meg se hatott, felolem 10en is nezhettek volna. A szuloszoban dolgozok ehhez vannak hozzaszokva, nekik teljesen megszokott ha ruha nelkul latnak. Nem te leszel az elso no ott. :-) Nem ciki, nem kell szegyellni!

2014. febr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
42%

Szia! Én is beültem a kádba, de már előtte ledobáltam magamról mindent. Csak szülésnzőkkel és a férjemmel szültem, nem volt gond. Nem bírtam elviselni magamon a ruhát. Aztán bejött a k@csög ügyeletes orvos (indok nélkül, csak unatkozott) és akkor feszegették rám a hülye kórházi hálóiget, mert a "doktorúr.." én nagy ívben sz@rtam rá, hogy mit akar a doktorúr, nekem nagyon rossz volt, hogy bármi anyag hozzámért. Le is szedtem/téptem magamról ahogy sikerült kiküldenem azt a k@csögöt. Szóval, lehetséges, hogy még akkor sem akarsz majd valamit magadon, ha egyébként szégyenlős vagy. Külföldi szülős videókon sokszor látom, hogy ilyen rugalmas sportmelltartó szerűségben vannak. A nagy, elnehezült cicikhez szerintem kényelmes lehet. CundA ban lehet klasszakat venni. ;)


A többieknek meg megjegyezném, hogy elég gáz, hogy mint evidenciát kezelik, hogy 4-5en nyúlkélnak az emberben, teljesen megalázó, undorító. Ezért tartunk itt, mert sok nő nem áll ki azért, sőt, a többieket szólja le, ha nem hagyják magukat alázni. Igenis gáz dolog, hogy 5-6-an nyúlkálnak beléd egy szülésnél, még a fertőzésveszély is megnő. A tágulást a végbél feletti csíkból is meg lehetne ítélni. ENgem szerintem maximum 2szer vizsgáltak, akkor is MEGKÉRDEZTÉK előtte! Kivéve ez a szemét ügyeletes, akinek semmi keresnivalója nem volt ott! És szerencséje, hogy nem vagyok milliomos, mert már régen péppé verettem volna valami verőemberrel, azért amit művelt velem, ahogy alázott. De még fontolgatom a bosszút, lehet, hogy még meglátogatom a magánrendelézén egyszer...

2014. febr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!