Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolci szülészettel kapcsola...

Miskolci szülészettel kapcsolatos tapasztalatok? Kinek a magánrendelését ajánlanád?

Figyelt kérdés
Babát tervezünk a férjemmel, olyan dokit keresek aki alapos, odafigyelő, meggondolt és hajlandó végighallgatni és komolyan venni a bajaimat. Most volt katéterablációm szívritmuszavar miatt, elvileg sikeres volt, vállalhatunk gyereket. De több odafigyeléssel mint egy sztk rendelés, úgy gondolom. Szóval ajánlanátok valaki magánrendelését? És a megyei vagy a Semmelweis a jobb szülés szempontjából? Köszönök minden segítséget előre is.
2014. febr. 11. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Dr. Gubás Pétert ajánlanám. Magánrendelése ha jól tudom csütörtökön délutántól egész estéig van. A Semmelweisben orvos amúgy ő, ami szerintem plusz pont mivel ott jobb a szülészet. 4 ágyas szobák vannak külön wc-vel és zuhanyzóval, a szülőszoba is okés szerintem. A megyeiben még sosem szültem de eddig csak rosszat hallottam róla.
2014. febr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Te nála szültél? Mennyi a "tarifája"? Vizsgálatok ill. szülés?
2014. febr. 11. 17:06
 3/8 anonim ***** válasza:
igen én nála szültem és maximálisan meg voltam vele elégedve, ha lesz még egy gyerek akkor is őt választom. magánrendelésen 8000 forint egy vizsgálat legalábbis annyi volt amikor én jártam hozzá, de sokszor a kórházba hívott valamilyen vizsgálatra és azért nem kellett fizetni. a szülésre nem mondott tarifát, én 50 ezret adtam neki. ráadásul utána is lett sok problémám és nagyon segítőkész volt, akkor is a kórházba hívott vizsgálatokra így nem kellett utána sem fizetnem.
2014. febr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
dr. Cziáky Tamás. Ne szülj a Semmelweisbe ha lehet, mert csak azért ajánlják mert fel van újítva. Kb. ennyi ami megfogja az embereket, amit az elöttem szóló is irt. Nem tul jo orvosok vannak ott (kivéve Gubás), viszont a megyeiben szinte az összes orvos nagyon jó. Ott a koraszülött osztály is, ha valami történne és sokkal felszereltebb és profibb az ellátás. Elég sok semmelweises orvos ellen folyik per, a hanyagságuk miatt, amikor én szültem (tavaly április) egy nő mondta hogy 2 éve ott hal meg a fia 4 naposan, mert nem figyeltek rá. Egyértelmüen az orvos hibázott, de még folyik a per. Ez csak egy történet a sok közül ami ott folyik. Ha van fogadott orvosod a megyeiben,nem lesz gond ott sem a körülményekkel (nem tesznek cigányhoz, 2ágyasz szobát kapsz). Szerintem jol gondold meg, mert fontos döntés. Egyébként Cziákyn kivül a megyeiben bárkit ajánlok.
2014. febr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Nekem nem volt magánorvosom, csupán a Semmelweis kórház miatt írok.

Én ott szültem, a szülésznő és az orvos is maximálisan segítőkész, rendes volt, noha senkinek nem adtam egy forintot sem.

A szobák kulturáltak és nyíltan vállalják, hogy magyarokat, csak magyarral tesznek egy szobába, tehát nem kell attól félned, hogy 2-3 mocskos cigánnyal kell egy szobában lenned 3-4 napig.


Sajnos a lányom a 4. napon átvitték a Megyeibe, ott voltam vele 5 napig, így az ottani körülményeket is megismertem.

Hát jót nem sokat tudok róla mondani.

A wc-be járnak dohányozni a cigányok, le van pisilve, szarva, higiénia 0.

Mivel a Megyei fogadja a környékbeli falvak kismamáit, értelemszerűen több a cigány is sajnos.

Ha orvost fogadsz és ő a Megyeiben dolgozik, akkor neked is ott kell szülnöd, de hacsak teheted, a Semmelweist válaszd.


Amúgy pedig érdemesebb szülésznőt fogadni (bár én sezt se tenném), nekem is ő járt be ellenőrizni és ő vezette le a szülést.

A doki csak utána jött be megnézni, van-e sebem, amit össze kell varrni, szerencsére nem volt, gátvédelemmel szültem.

2014. febr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Hát pont erröl beszéltem. Ha valami gond van a megyeibe visznek át vagy a babát. El kell dönteni hogy mi a fontosabb az hogy felujitott szobában vagy de nem tul jo az orvosi ellátás vagy régebbi épület de magasabb ellátási szint. Amugy ha fonadott orvosod van külön folyoson van, nem is találkozol cigánnyal. Lehet hogy nincs felujitva de nem retkes. Minden nap takaritanak normálisan, csak ezer éves ott minden.
2014. febr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
A Semmelweis szebb, a Megyei szakmailag jobb. Minden bonyolult esetet a Megyeiben kezelnek, ha a Semmelweisbe jársz és nagy gond van, akkor is a Megyeibe átvisznek (pl. 35 hét előtt beindul a szülés). Ha "csak" a babával van gond, akkor csak a babát viszik át és te napokig nem láthatod.
2014. febr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bár ha lehet még jobban összezavarodtam... Amúgy nem tudom ki pontoz le, én mindenki válaszát hasznosnak találtam.
2014. febr. 12. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!