Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A Bovaryné-ban miért adták...

A Bovaryné-ban miért adták dajkaságba a kislányt, Bertet, miután megszületett? Min alapszik ez a szokás és miért illetlenség ha hamarabb meglátogatja, az anyja, Emma?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
én dvd-n néztem meg ezt a filmet 2x is de abban nem adják dajkaságba Bert-et.te könyvben olvastat a Bovaryné-t?
2010. márc. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kötelező olvasmány szóval igen.
2010. márc. 1. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:
ne haragudj de nem tudom a kérdésedre a választ.bár a szokás lehet hogy csak a korszak miatt van.abban az időben ez volt a szokás.meg hát nem is akarta Emma azt a gyereket,akkor miért nevelte volna,ő csak jól akart élni nem egy gyerekkel otthon ülni.
2010. márc. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem is csak simán nem akarta azt a gyereket, mivel fiút szeretett volna, az kárpótolta volna őt az eddigi életéért, mivel szerinte egy férfi szabad akaratú és erős.

Most olvastam, nekem ez jött le az egészből.

2010. márc. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!