Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kecskeméti (Izsáki úti kò...

Kecskeméti (Izsáki úti kòrházas) Császárosok, bent lehetet-e a párotok a szülésnél?

Figyelt kérdés
Szeretnék apás szülést, de ha a törpénk nem fordul be időben (farfekvéses, feje fent, lábai lent), akkor nem tudom, hogy be jöhet-e velem az apukája a szülésre, vagy legalább a köldökzsinòrt elvágni?És ha be is engedték, akkor fogadott dokija volt, vagy ügyeletes dokinál szült? Akinek van ilyenben tapasztalata örülnék, ha le írná nekem, előre is köszönöm a válaszokat.
2014. febr. 19. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Én császárral szültem ott és nem! Bár bennünk fel sem merült,hogy ha császár lesz, akkor bent legyen!
2014. febr. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én csak kérdeztem és nem jöhet be.

Szegeden sem jöhet be egyébként.

Szegeden fogok szülni,de ha Kecskeméten beengedték volna akár anyumat,akkor azt választottam volna,mert félúton lakunk és senkit sem ismerek egyik helyen sem.Így lett szegedi a fogadott dokim is.

2014. febr. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is Kecskeméten szültem. Természetes szülésnek indult, de császár lett. A szülőszobán még ott lehetett, de a műtőbe már nem jöhetett be. Csak ha egészségügyben dolgozik, akkor engedik be a műtőbe.
2014. febr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:( Köszönöm a válaszokat. Szomorú vagyok
2014. febr. 20. 17:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak nagyon kevés helyen lehet bent lenni kisérőnek császárnál. Bp-en 1-2 fizetős helyen és Nyugat-Európában. Tudod, mi itt keleten mindent jobban tudunk és tudjuk, hogy ez így sokkal jobb, mint nyugaton bármi is valaha lehet...:/
2014. febr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Charlie O Brien válasza:
Jóbarátunk is itt szült császárral, a műtétnél nem, de előtte veled lehet.
2014. febr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!