Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek felelőtlenség...

Szerintetek felelőtlenség hogy szülés óta nem voltam nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
2012 07 03-án szültem.a 6hetes kontrollra visszamentek,de azóta nem voltam dokinál.panaszom,problémám nincs.
2014. febr. 19. 22:26
 1/10 lcs ***** válasza:
100%
éves rákszűrésre nem árt elmenni :)
2014. febr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos szinten az. Rákszűrésre évente kellene menni.

Mondom ezt úgy, hogy én is 2012-ben szültem és nem voltam azóta orvosnál.

Vegyünk nagy levegőt együtt, és küzdjük le az aggályainkat! Menjünk el!

2014. febr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy évben egyszer nem ártana elmenni az orvoshoz, legalább egy vizsgálatra, rákszűrésre. Igen, az. (én két héttel előbb szültem, mint te)
2014. febr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2012 novemberében szültem,én is most készülök rákszűrésre...tavaly elmaradt...
2014. febr. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden évben el kéne menni rákszűrésre. :) Nekem sem a kedvenc hobbim, de nagy levegő, és hajrá! :)
2014. febr. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennni kell. Felnőttként ezt muszáj, évi egyszer. Felelőtlenség kockáztatni, hogy komolyabb probléma nem derül ki időben, és a megszült gyereket nem lesz ki felnevelje. A méhnyakrák, fertőzések és egyebek nem feltétlenül járnak tünetekkel. Aki anya lett már 2 életért vállalt felelősséget! Ne feledd!
2014. febr. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor én extra felelőtlen vagyok, mert 2010-ben szültem, most voltam nőgyógyásznál, hogy ismét teherbe estem. Semmi bajom belőle, de a rákszűrésre valóban nem árt(ott volna) elmenni.
2014. febr. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 2010ben szültem és most voltam egy hete mert nem sikerült a második baba...Jól leszidott a doki..
2014. febr. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, de tudom, hogy sokszor azért marad el, mert mire elhatározza magát az ember vagy a gyerek betegszik meg, vagy megjön.

Én rendszeresen, évente járok szűrésre. tavaly P4-es lett a rákszűrésem eredménye. Mivel időben mentem, semmi baj nem lett, kaptam gyógyszert és ennyi. Sokkal nagyobb baj lehetett volna, ha nem megyek el, és nem derül ki.

2014. febr. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen hogy válaszoltatok!igazatok van.úgy is jövőhéten kell megjönnie utánna bejelentkezek!!
2014. febr. 20. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!