Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A babám nyaka körül van a...

A babám nyaka körül van a köldökzsinór. Ha ez a szülés időpontjakor is még körülötte lesz (tehát addigra sem tekeri ki magát belőle) akkor engednek nekiállni szülni vagy automatikusan császár? 36 heteskm

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Orvosa, kórháza válogatja, de ettől még engedik a sima szülést.
2014. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó pillanatban derült ki, 10 órája vajúdtam, és már 3 ujjnyira nyitva voltam, amikor megnézték Uh-n, mert a szívverése furcsa volt. Azonnal műtöttek.
2014. febr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én nem értem, ha akkor is a nyaka körül a zsinór, hogy fordulhat meg a fejükben egyáltalán a természetes szülés??? :O
2014. febr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mikor megszületett a fiam, akkor derült ki,hogy a nyakán van a köldökzsinór
2014. febr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nálunk is csak már mikor kibújt,akkor derült ki,h a nyakán van..szívhang végig rendben volt,én annyit vettem észre belőle,h az ügyeletes doki is odaugrott az enyém mellé(akkor nem tudtam miért,csak egy pillanat volt)10/10apgar érték..de miért nem kérdezted meg a dokid?
2014. febr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hulye voltam:( jovo szerdan meek mindekepp ez lesz az elso!
2014. febr. 21. 22:32
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem szülés után derült ki 3* a nyakán volt a babámnak..... nehéz kitolás volt nagyon,de nem lett baj hál istennek éjszakára megfigyelték mert nyögdécselt...nst rendben volt mikor nézték...
2014. febr. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk, és a legtöbb helyen a 32. heti UH után nincs több. Pedig addig ezerszer rátekeredhet. Legalább a szülés elején csinálhatnának egyet, hogy akinek teljesen bele van gabalyodva a babája, azt ne kínozzák felesleges vajúdással. Engem 48 órán át hagytak fájni, azt mondták majd ha leesik a baba szívhangja, akkor megcsászároznak. Én ott üvöltöttem, hogy mégis miért kell megvárni, amíg megtörténik a baj? De meg kellett... A vállán, a nyakán, a lábaiba bele volt tekeredve, esély sem volt hüvelyi szülésre.
2014. febr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
utolsó, ez durva ami veled történt :( nekem az orvosom MINDEN alkalommal (3 hetente) megultrahangoz hála isten. úgyhogy most is megfog szerdáűn ha megyek, aztán megkérdezem mi lesz.. de félek. nagyon rossz a császár?
2014. febr. 22. 18:44
 10/11 anonim válasza:
Nem fáj nem is érzed csak zsibbadsz
2016. okt. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!