Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A babám nyaka körül van a...

A babám nyaka körül van a köldökzsinór. Ha ez a szülés időpontjakor is még körülötte lesz (tehát addigra sem tekeri ki magát belőle) akkor engednek nekiállni szülni vagy automatikusan császár? 36 heteskm

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 19:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta egy uh-s, hogy szakmai hiba korbetekert koldokzsinorral riogatni a kismamakat terhesseg alatt, mert 1 mp alatt be tudja magat tekerni es ki is tekerheti.

Szuleskor nyilvan mas, mert akkor mar nagyon nem forog ki belole.

Nekem is param volt ez, mindket gyerekemen rajta volt amugy szuleteskor, eleg sok is ismerosnel is. Nem tudom, mitol fugg, hogy bajt is okoz-e. Nalam a szivhangjuk nem esett le, viszont hosszabb lett a kitolas, mert visszahuzta a zsinor (foleg az egyiket).

2016. okt. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!