Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Zalaegerszegi kórházban van wifi?

Zalaegerszegi kórházban van wifi?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat előre is :)

2014. febr. 23. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs
2014. febr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
4%
Minek, hogy online tájékoztass a szülőszobáról? Persze, hogy nincs!!!!
2014. febr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nincs...azt mondta a nővérke, hogy a H betű nem holtel jelent.
2014. febr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8%
Nincs, de szülés közben és a gyerekágyon sem lett volna időm internetezni. Majd az apuka tesz fel fotót facebookra otthon.
2014. febr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Azért kérdeztem, mert szülés előtt 1-2 hétre be kell feküdnöm!
2014. febr. 23. 12:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs sajnos. Mi a koraintenzíven voltunk, jól jött volna nekem is.
2014. febr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tettem fel én is ilyen kérdést egy másik kórházzal kapcsolatban,egy ből lehurrogtak,holott fogalmuk sem volt,miért kérdezem.Csak egy igent,vagy egy nemet vártam.

Látom,sok az unatkozó kismama...Ez szomorú!

Ne haragudj,hogy offoltam,de nem bírtam megállni,mint ahogy az előttem szóló pár "kedves" sem.

Na,lássuk a pontszámokat-tőlük! :)

2014. febr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%
Az ilyen válaszadók nem tudják, mekkora szerencséjük van, hogy bemennek szülni, 4 nap múlva meg haza a babával...másnak igenis jól jönne, mert lehet heteket, rosszabb esetben hónapokat kell ott eltölteni, és egy megyeszékhelyi kórháztól ez elvárható lenne a mai világban.
2014. febr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!