Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39+6 napos vagyok. Nincsenek...

39+6 napos vagyok. Nincsenek görcseim pedig 22-re (keddre) vagyok kiirva. Ez baj? Vagy csak az nap van görcs mikor megindul a szülés?

Figyelt kérdés
Azt mondta a doki hogy ha nem jön ki kedden akkor szerdán meg piszkál mert nagyon csunya kiütések lettek rajtam és már nem birom mert naon viszket. Nektek hogy volt elötte voltak görcsök vagy csak az nap?! Nekem ma csak 1 görcsöt mutatott az nst de nem volt nagy az se.
2008. júl. 21. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:

nem baj, ha nincs komolyabb próbléma legkésőbb a 42. hétig megindítják..

Ne aggodj, ha szerdán a doki úgy látja csütörtökön már lesz kinti babád..megindítják a szülést és generálnak fájdalmakat is..ha nemjön magától.

2008. júl. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, a baba bármikor jöhet, előzetes görcsök nélkül is. Én már harmadik napja hordom túl a picurt, pedig 2.5 hete rendszeresen vannak görcseim (főleg frontokkor erősödnek be) és a derekam is rendszeresen fáj, lement a pocim, stb. és mégsincs semmi. A barátnőm pár hete pedig minden különösebb előjel (előzetes jóslófájások, stb.) nélkül szült meg, elment a magzatvíz délután, hajnalban megvolt a baba. Ez mindenkinél más. Könnyű szülést kívánok:)
2008. júl. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem elötte voltak,de nem közvetlen elötte hanem úgy 2-3 héten át néha.A szülés elött viszont nem.Bármikor beindulhat,de ha mégis indítanak az sem rosszabb semmivel szerintem.Persze mindenki jobb szeretné ha magától indul meg,ez természetes.Valószínű holnap már a kezedben tarthatod a csöppséget.Ha a megpiszkál a megindítást jelenti.Kitartást és próbáld meg élvezni az utolsó egybentöltött napokat!
2008. júl. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!