Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen házi praktikákat...

Milyen házi praktikákat ismertek amik beindíthatják a szülést?

Figyelt kérdés

holnap leszek 40 hetes és már nagyon jó lenne ha beindulna a dolog,az orvosom is mondta,hogy mostmár jó lenne szülni.

Mit tudnék tenni amitől tuti beindul?


2014. márc. 4. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát olyan nincs, amitől tuti beindul. Én szinte mindent kipróbáltam, mégis oxitocin lett a vége :)


Amit próbáltam: szex, lépcsőzés, egy kis ugrálás, sok gyaloglás, meleg(ebb) vízbe tusoltam, mellbimbó dörzsölés.

2014. márc. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tuti csak az oxitocin, de jó lehet a szex, a gyaloglás (fizikai terhelés), a málnalevéltea esetleg.
2014. márc. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gyomor megmozgató étel, csípős pl, rostos sárgabaracklé. Az orvosoddal kellene inkább megbeszélni, nem ötletelni.
2014. márc. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szia, én is holnap leszek 40 hetes!!!

próbáltam pár dolgot, azok közül amit itt felsoroltak, hááát az előző babámnál rengeteg sétáltam a 40. héttől, lehet ez segített, de lehet simán beindult volna, 6 nappal hordtam túl.

ittam ricinus olajat is, nem mondhatnám, hogy segített, habár másnap szültem, ahogy megittam, de talán már amugy is beindult volna a dolog.

ma már elég sokszor keményedett+fájt a hasam, kitartást neked!!!

2014. márc. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát én már tényleg nem tudom mikor akar megszületni ez a 2.kis manóm!

De már nagyon itt lenne az ideje.

Mostmár tényleg csak ezen jár az eszem....várom a fájásokat,de ha jön is néha úgy el is tűnik.

Majdcsak lesz már valami!!!

2014. márc. 4. 20:04
 6/10 Gyönyörűséges ***** válasza:

En ma toltottem a 40.hetet, a dokim nem surget, csutortokon lesz amnioscopia, hatha valamit beindit :)

En megduplaztam a malnalevel tea adagomat es csut.on rakerdezek a hazaseletre h lehet e mèg :)

Kitartas mindenkinek!!!! :)

Hamarosan tuti szulunk :)

2014. márc. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy a tonic beindítja. Én egyik nap megittam egy nagy üveggel, másnap reggel 6kor elkezdett fájdogálni a hasam, majd este negyed 7-re megszületett a kisfiam. Csak ugye azt nem lehet tudni, hogy magától is beindult volna, vagy tényleg a tonic hatása... :) Viszont a szobatársam mindent kipróbált amit lehetett, de neki sajnos mesterségesen kellett beindítani.
2014. márc. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szeretkezes! Este egyutt voltunk.masnap reggel indult be.pont 40 hetesen
2014. márc. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

sziasztok :) valami változás? nálam vannak jóslók, de 5-6 után abbamarad :(

40+1

2014. márc. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Még mindig semmi....még a jóslók is alább hagytak mostanában.

Már volt 2 amnioszkópiám,de még az sem indította be.

Még soha nem vártam ennyire a fájásokat!

2014. márc. 8. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!