Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van valakinek tapasztalata...

Bugaboo kérdése:

Van valakinek tapasztalata azzal kapcsolatban, ha szegfűszegolajat tamponra csepegtetünk és hüvelybe felhelyezünk szülésindítás céljából?

Figyelt kérdés

#szülésindítás #szegfűszegolaj #szülésindítási házi praktikák
2012. ápr. 15. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Tapasztalatom nincs ezzel kapcsolatbansőt még nem is halottam róla.De én nem mernék feldugdosni semmi,ilyesmit.

2012. ápr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodjunk!

A szegfűszeg olaj biztosan nem egy steril dolog, még akkorsem csinálnám, ha nem lennék várandós.

A tamponra alapból is azt tartják, hogy nem túl egészséges.

Ha már szülésindításról beszélünk, akkor a méhszájad nyitva lehet..

Most így végiggondolva, megcsinálná ezt valaki?

A nyitott méhszájadhoz felhelyezel egy nem steril löttybe áztatott tampont..?


Nekem kicsit furcsa, de aztán ki tudja? :)

Én nem próbálnám ki, az biztos :)

2012. ápr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, ha pár hónapot kibír valaki, akkor nem azon a pár napon múlik, hogy mindenféle praktikákkal próbálkozzunk. Én biztos nem merném, de a kérdésedre némiképp válaszolva, soha nem hallottam ilyesmiről.
2012. ápr. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is nagyon várom, hogy beinduljon, de erre nem mernék vállalkozni. Nem a sterilitás miatt, hiszen ezek az olajok elég erős fertőtlenítő hatásúak, mindent kiölnek, de valahogy ettől idegenkedek, meg különben is a szeretkezéssel is feljuthat ez-az. De valahogy ez olyan brutálisnak tűnik.

39 hkm.

2012. ápr. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem hallottam még erről, de ha fizetnének se próbálnám ki!!!! Igy is nagyon féltem a kis törpémet, és ha ne adj Isten valami baja lenne ettől, soha nem bocsánatnám meg magamnak. Ha eljön az ideje, ugyis megindul, baba bent még nem maradt! :) Remélem kedves kérdező, te sem próbálod ki!
2012. ápr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én teljesen véletlenül olvastam interneten erről a praktikáról. Nem vagyok terhes, vannak gyermekeim, lombik program segítségével. Köszönöm a válaszotokat! Kíváncsi voltam.
2012. ápr. 16. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!