Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tatabányai nőgyógyászokról...

Tatabányai nőgyógyászokról tapasztalat?

Figyelt kérdés

3. babánkat várjuk az orvosom sajna nyugdíjba ment ezért keresek másik orvost.

Minden tapasztalatra kíváncsi vagyok!

Ti kit ajánlanátok?

Rókay főorvost ajánlották többen is nem tudjátok mennyiért vállal császárt? (az első kettő is az volt ez a baba is az lesz)

És igaz hogy a Máté doktor nem vállal szülést? mert még ő is szimpi!


2014. márc. 5. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a Ferencz doktorhoz járok, meg vagyok elégedve vele; alapos és rendes. Kórházban dolgozó ismerőseink is dicsérik,h lelkiismeretes. Terhesgondozáson, magánrendelésen 7000et kér. Nekem is császár lesz, ő fogja csinálni, de így előre árat nem mondott. Mi 70nel számolunk.

A Máté doktor nekem is szimpi volt, egyszer ő volt bent a kórházban a terhesgondozáson. Annyit tudok róla,h nemrég jött át Tb-ra Esztergomból.

A többiekről nem tudok nyilatkozni.

2014. márc. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én Molnár Mihály főorvoshoz járok. Szerintem a lehető legjobb orvos, mindenre nagyon figyel, körültekintő, remek szakember. 80.000 Ft egy szülés nála.
2014. márc. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3éve szultem Rokaynal, császár kellett, 70ezret adtunk (gondozás dija*10) nem panaszkodott..tavaly még ezek voltak az árai, idén nem tudom mennyibe kerül.
2014. márc. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én 3 éve császárral szültem Máténál Egomban. Nem volt az orvosom, csak ő volt ügyeletes. Ott sokan dicsérték. Elég alapos volt.
2014. márc. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!