Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A méhszáj nyílásának vannak...

A méhszáj nyílásának vannak jelei? Az én tüneteim erre utalhatnak vagy valami másra? (Kicsit aggódom,35 hkm).

Figyelt kérdés
Másfél hete voltam méhszáj vizsgálaton, akkor teljesen zárt volt. Csak a méhnyak rövidült meg 2 ujjnyira. Viszont azóta egyre rosszabbul érzem magam és a hasam láthatóan sokkal lejjebb van. Védőnő szerint is, bár teljesen talán még nem szállt le. A baba folyamatosan mozog, de borzasztóan erősen és nagyon sokáig. keményedek folyamatosan és nagyon feszít, fáj a szeméremcsontom. Alig bírok lehajolni és izomláza szerű fájdalmat érzek a karjaimban és a combjaimban. Állandóan fáradt vagyok és ma még ezekhez bő folyásom is lett. Az első terhességemnél ilyenkor, sőt még a 40. héten is vígan rohangáltam, falat festettem... Szerintetek ez már a szülés közeledtét jelző tünetek? Nem koraiak ezek még? Félek, mert még csak 35 hetes vagyok.
2014. márc. 5. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem korai és ettöl még kihuzhatod végig. De ha 2-3 héttel elöbb születik meg akkor sem lesz gond lehgfeljebb nem 3,5 kg lesz csak mondjuk 3 körül. Minden terhesség más.
2014. márc. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha 2-3 héttel hamarabb jönne a kiírt dátum előtt azzal már simán kiegyeznék. Csak félek, hogy ezt 2-3 hetet kihúzzuk e még. Tegnap a védőnő azt mondta, hogy ha bő folyás jelentkezik az lehet a méhszáj nyílásának a jele. Na erre ma jelentkezett. :-(
2014. márc. 5. 11:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindhárom terhességemnél hetekig nyílt a méhszájam szülés előtt. 35 hetesen már egyiknél se voltam teljesen zárt, és a betöltött 38 hetet mindegyik megvárta.
2014. márc. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
35.héttől kezdett nyílnia méhszájam,pont 40.hétre császároztak,mert hiába voltam már két ujjnyi mikor elfolyt a víz,még is nehezen tágúltam 20 órát vajúdtam és sászár lett a vége. :-(
2014. márc. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem folyamatos barnázás volt 34. héttől + mensi szerű görcsök. Az orvosom azt mondta, hogy ez attól van. hogy szépen, lassan nyílik a méhszáj (úgy is volt) 37+6 naposan mentem szülni 1333 értékkel.
2014. márc. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!