Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak külső jelei/tünetei,...

Vannak külső jelei/tünetei, ha nyílik a méhszáj? És mitől nyílhat?

Figyelt kérdés

Elnézést, ha buta kérdés. De lehet érezni bárhogyan, vagy van valami tünete, ha nyílik a méhszáj? Vagy ezt csak orvos láthatja, állapíthatja meg? Illetve másik kérdésem, mitől kezdhet el kinyílni a méhszáj? Esetleges megerőltetéstől nyílhat idő előtt, pl már a 28. héten is? Vagy mi oka lehet még?


Köszönöm a válaszokat.


2013. máj. 6. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem semmi jele nem volt, nem éreztem belőle semmit...csak doki mondta...


(sem a külső sem a belső méhszáj nyílását nem éreztem )



-nekem a külső egy hasmenéses vírus miatt nyílt ki 21 hetesen)

2013. máj. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem a külső nyílt ki 30 hetesen 1 cm-re. Akkor hagytam abba a munkát, fizikai munkát végeztem.És akkor kezdtük el a babaszoba festését, pakolását, rendezkedtünk, sokat takarítottam. Előtte se kíméltem magam, mert szerintem ez egy állapot, és nem betegség. (persze az ész szerűség határain belül értem)A lényeg, hogy én a megerőltetésnek tudom be, és a dokim sem cáfolta ezt meg. Nekem olyan mindjárt meg jön érzésem volt, de azt gondoltam, hogy ez normális. De mint kiderült, ekkor nyíltam. Persze olyan is van aki szintén ezt érzi, de nem nyílik.


39 hkm

2013. máj. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
méhszáj kinyilástá senki nem érzi,magátol j elő jele knélkül
2021. okt. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!