Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a méhszáj megnyílik, annak...

Ha a méhszáj megnyílik, annak mik a jelei?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Fájt odalent (olyan nehéz érzés volt), nyilallt, mintha késsel szúrnának. Erre azt mondták, biztos nyílsz. Hát nem...tök zárt voltam a következő vizsgálatkor.

Aztán mikor elkezdtem nyílni, konkrétan semmit sem éreztem! A doki meg közölte, hogy na akkor anyuka, ma szülünk. :)

Pedig ekkor még fájásom sem volt, és nem is éreztem, hogy elkezdtem nyílni.

2013. ápr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van aki nem érez semmit, ez is mint szinte minden a terhességgel kapcsolatban, egyén függő. Én enyhe menzesz szerű görcsöt éreztem a 30-31. hét körül, de azt hittem ez normális. A 32. héten voltam orvosnál, amikor is 1100 volt a méhszájértékem. héttel előtte még teljesen zárt voltam. Rögtön szigorú fekvésre lettem ítélve. Azóta tudtommal változatlan a helyzet.

37 hkm

2013. ápr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
elnézést valamiért nem írta oda, szóval 4 héttel előtte teljesen zárt voltam.
2013. ápr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!