Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen jelei vannak ha kinyíli...

Milyen jelei vannak ha kinyílik a méhszáj?

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia:)Ha nagyon kinyílik a méhszáj akkor kicsúszhat a nyákdugó amit úgy vehetsz észre,hogy kocsonyás állagú.Nekem így mutatkozott és kb a 37 héten és 2 újjnyira volt nyitva.
2013. máj. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia!Hát remélem nekem még nem lesz ilyen,22+5 hetes vagyok.Görcsöl a hasam és néha keményedik.de,lehet a kúptól van amit a Doki írt ki enyhe fertőzésre.De,ha vészesebb lesz egyből hívom!Köszönöm a válaszod
2013. máj. 12. 11:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Szedj magnéziumot, (citrit, citrát, magnerot) a görcsökre és a keményedésekre!
2013. máj. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is görcsöltem nagyon a terhességem végén, rengeteg magne-b6, és pihenj sokat! Itt olyan pihenésről beszélek, hogy fekszel!!! Nálam ez nagyon sokat javított, nehogy hamarabb jöjjön a baba, mint kellene. Nah meg persze folyamatosan beszélgettem a babával, hogy még nem szabad neki ilyen hamar kibújni, úgyhogy maradjon csak szépen nyugodtan a pocakban :)
2013. máj. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!