Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39 hetes vagyok! Honnan tudom...

39 hetes vagyok! Honnan tudom hogy elmet a nyákdugóm ma ugyanis délelött a tisztasági betétemen volt ilyen szintelen valami de nem tudtam eldönteni hogy nyálkás vagy kocsonyás lenne lehet csak folyásom volt?

Figyelt kérdés
Most mit csináljak azóta semmi bajom csak a derekam fáj egy kicsit!
2008. júl. 22. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
_A nyákdugó általában barnás, zselés anyag..szerintem ezt kéne várnod, de az semmit nem jelent ha a nyákdugó kint van. Majd lassan a vized fog lehet elmenni.már nem hiszem sok van vissza, de amig nincs fájás nincs teendő..pihenj rá!!
2008. júl. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem simán lehet az. Én 7 hete szültem és úgy kezdődött, h reggel ilyen nyálkás izét éreztem. Addig volt folyásom, de aznap csak ez a nyálkás cucc - teljesen színtelen. Semmit nem éreztem egész nap, egy fájásom nem volt, de én is elkezdtem azzal foglalkozni, h ez lehet-e a nyákdugó (neten, könyvekben olvastam utána). Aztán éjjel elfolyott a magzatvizem. Aztán megszületett az én kis manócskám. Szóval szerintem készülj lelkileg, hátha...

Könnyű szülést!

2008. júl. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!