Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes vagyok, ma a tisztasá...

37 hetes vagyok, ma a tisztasági betétemen észrevettem egy kis barnázást. MI lehet ez?

Figyelt kérdés

Tegnap este voltam dokinál,meg is vizsgált,a méhszájam állapota 2111.Utoljára 26 hetesen vizsgált,akkor nem volt utánna semmi panaszom,ma délben viszont a tisztaságimon észrevettem ezt a barnázást.Vérhez egyáltalán nem hasonlítanám,sűrű volt és olyasmi,mint mikor elmúlik a menstruáció és már elég a tisztasági is és volt egy gombosfej nagyságú sűrűbb állagú valami is benne(nyákdugó egy kisebb része????).Fertőzés biztos nem lehet,azt tegnap észre vette volna a doki és előtte sem volt ilyen problémám.Szerintetek baj lehet vagy a vizsgálat miatt volt,esetleg napokon belül szülök?Azt elfelejtettem írni hogy bár a 38.hétben járok,de a dokima 40.hétre vett,mert fejlettebb a baba.Lehet hamarosan beindúl a szülés?

Bocsánat ha kicsit butácska a kérdés,de első baba,és most először van ilyen panaszom.

Boldog babavárást mindenkinek!!


2009. ápr. 8. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:

szia. engem 36 hetesen vizsgalt meg es ugyanez volt velem is. kisujj koromnyi nyakdugo kijott. valoszinu a vizsgalat miatt. most en 37+4hetes vagyok, de azota sem tortent semmi.

mindenbol a legjobbat!

2009. ápr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen,lehet a nyákdugó.Vizsgálat után enyhe vérzés is "megengedett" a terhesség ezen fázisában,ugyanis a méhszáj nyílik,puhul és ez járhat vérzéssel.Ráadásul a doki kicsit megpiszkálta,szval aggodalomra semmi okod.És bizony az is lehet,h a babód is készülődik...könnyű és gyors szülést kívánok!
2009. ápr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm csajok a gyors választ,megnyugtattatok!!!

Boldog babázást kívánok Neketek!

2009. ápr. 8. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!