Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes kismama vagyok. Ma...

6 hetes kismama vagyok. Ma délután kevéske vér lett a tisztasági betétemen. Normális ez ilyenkor?

Figyelt kérdés
Hívom folyamatosan a nőgyógyászom aki nem veszi fel.Hová tudok fordulni ezzel a problémával?Már nem vérzek,de nagyon kiborultam.
2010. jún. 14. 14:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

ügyeletet hívd fel mert ez már nem a beágyazódás ...

nem terhelted meg magad ? nem emeltél nehezet ?

nem fáj a hasad?


pihenj le ! ne izgulj

a nőgyógyász ha nem veszi fel két órán belül keresnék helyette másikat!!!


komolyan.

2010. jún. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
feküdj le, vagy csak dölj le a kanapén, nyugodj meg, mély lélegzet, valószínűleg semmi baj.....menj be az ügyeletes kórházba, mindenképp lásson orvos, aki valószínű felír gyógyszert is.....hívd a férjed, vagy akárkit, nehogy buszozz v vezess.....NYUGI!!!!ne a legrosszabbra gondolj!!!
2010. jún. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem normális.

Azonnal doki!

2010. jún. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen!Irány az ügyelet, mert ez nem játék.De ne gondolj egyből a legrosszabbra!Lehet, hogy ártalmatlan kis hormonzavar, és kapsz rá gyógyszert.Semmiképp ne ülj otthon!Most nem az orvos személye számít.Az ügyeleten is ugyanúgy megvizsgálnak, megultrahangoznak.És meg is nyugszol.Otthon egyébként se lenne egy nyugodt perced sem.Nem biztos, hogy baj van, de jót nem jelent a vérzés.Kapd össze magad, és indulj!Most, azonnal.
2010. jún. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha nem érzed magad biztonságban vagy erősödik a vérzés, menj be bármilyen szülészetre, bármikor, az éjjel közepén is. Ott megnéznek, csinálnak UH-t, megnyugtatnak.


Izgulni nem kell. Nekem az előző terhességemben volt kisebb vérzésem pont ilyen időben. Valószínűleg az ikerterhesség ment el éppen. Ez természetes dolog (a terhességek 80%-ka ikerterhességként indul). 3 éves a kislányom :)


(Az orvosod meg valószínűleg éppen "szül", előfordul az ilyen. Meg lehet ő is néha magánember :) Bár, ha túl sokszor fordul ez elő, akkor én elmennék máshoz.)

2010. jún. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 eszo ***** válasza:

Szia!

Leírnám neked is a történetemet..de..

A lényeg, hogy azonnal ügyelet!!


nekem sajnos pont egy hete volt vetélésem...én is csak barnáztam az elején, de a dokik nem törődtek vele, és meg is lett a baj!!


Irány a kórház!!!

Van direkt nőgyógyászati ügyelet! és ne engedd, hogy lerázzanak!!!

szorítok!

2010. jún. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
azonnal orvos. nekem is volt ilyen a 6.v a 7. hét környékén, azonnnal orvoshoz mentem. szerencsére nem lett baj, azonban a záró jeletésen ez állt: fenyegető vetélés. ne játsz vele, irány a doki!!!
2010. jún. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem ez nem jelent jót akárki akármit monda vér sosem jelent jót.Orvos.
2010. jún. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Minél előbb fordulj orvoshoz.Nekem a 12.hét környékén volt egyszer ilyen.Nagyon kétségbe estem és azonnal elrohantam a dokihoz.Nekem szerencsére nem volt semmi probléma,ezért azt mondom ne idegeskedj mert az nem tesz jót,nem feltétlenül jelent bajt,de dokival mindenképpen nézesd meg.Kitartás,sok szerencsét.

20+5hkm

2010. jún. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Köszönöm mindenkinek a választ.

Most értem haza a nőgyógyásztól.Sikerült felhívnom és azt mondta azonnal menjek be hozzá.Be is hívott egyből pedig rengetegen vártak rá.Szerencsére már nem vérzek és nincs is semmi gond.A babuci nem 6 hetes hanem 8 :) ez most derült ki.Szegedre jártunk inszemre,de természetes úton jött össze.A nőgyógyászom szerint a szegedi vizsgálat miatt vérezhettem egy kicsit.Nem kaptam semmi gyógyszert,de ha mégegyszer előfordul akkor azonnal el kell menni hozzá.Most már megnyugodtam :)Ez az első babánk és nagyon aggódunk miatta.

2010. jún. 14. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!