Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb. egy órája nagyobb mennyisé...

Kb. egy órája nagyobb mennyiségű barnás elszíneződésű ) foltot tapasztaltam a tisztasági betétemen. Nem tudom meg kellene ijednem, vagy nem? A picúr nagyon aktív, nem görcsölök, nincsenek fájásaim sem.34 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mindenképpen mutasd meg magad orvosnak.

Lehet fenyegető koraszülés akár, de egy fertőzés, gyulladás is.

Innen senki nem tud érdemi tanácsot adni, fordulj szakemberhez.

A barnás folyás nem természetes a terhesség semmilyen szakaszában.

Üdv.

2009. okt. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne ijedj meg, de azonnal menj orvoshoz! Ha jól vagy és a picit is érzed, baj nem lehet. Talán egy kis vérzés volt valahol, ami most távozik. De doki mindenféleképp lásson!
2009. okt. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nem ijesztgetni akarlak, de 2 hete nekem is így kezdődött a szülésem. Tágulási vérzésem volt, attól lett nekem is a bugyimon a barna folt. 3cm-re nyílt ki a méhszájam akkor.

Voltál orvosnál??

2009. okt. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!