Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ha 37+4 nst-n, uh-n minden...

Ha 37+4 nst-n, uh-n minden rendben, akkor mi indokolhatja az ultrahang megismetleset 2 nappal kesobb?

Figyelt kérdés
A vizsgalatok utan, ahol allitolag minden rendben volt, mondta a doki, h menjek ujra. (Van egy sejtesem, de csak akkor irom majd le, ha irtok par valaszt, mert nem szeretnem befolyasolni.) Elore is koszonom, aki segit!
2013. okt. 12. 15:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Nincs otletetek? Indokolatlannak tunik az ujabb ultrahang?
2013. okt. 12. 17:59
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha állítólag minden rendben akkor igen, ha meg valami gond van azt tudatni kellet volna veled. Én így gondolom.. Nekem gyakran kellett járnom kevés magzatvíz miatt, de a doki mindig felvilágosított mindenről. A helyedben megkérdeztem volna miért kell visszamenni.
2013. okt. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hat, ha ti se tudtok erre magyarazatot, akkor elmeselem, h en mit sejtek... Ma mashonnan megtudtam, hogy a dokim felmondott a klinikan es Budapestre koltozik. Ha minden igaz, akkor okt. 31-ig van meg itt. En okt. 27-re vagyok kiirva. Elso babaval 33. heten c2100, 36. heten c1111 allapitott meg. Idaig meg magatol jutott el a mehszajam. Akkor, 36+2. kozolte az 1111-re, h szerinte 10 napon belul meglesz. Az a vizsgalat eleg fajdalmas volt, 2 nap barna kovette. De kozben masnap, 36+3 megismetelte. Eltelt a 10 nap, de nem szultem. 37+4 volt a kovetkezo talalkozo, nst+uh, minden rendben, ujabb kellemetlen mehszajvizsgalat ket nap barnazassal. Az utolso vizsgalat csut volt, mara visszahivott. Mentem is de elkerultuk egymast (bar nem nagyon ertettem miert is akar latni, amennyire ismerem a protokollt, a jovo heti nst lenne legkozelebb aktualis), viszont megtudtam kozben egy masik pacienstol, h lelep... Na innentol mar sejtettem, hogy csak tagitani hivott be. Ezutan telefonon beszeltunk, mivel elkerultuk egymast, mondta, h sebaj, menjek holnap, bent lesz a klinikan. Rakerdeztem, h miert is kell most talalkoznunk, van-e aktualis vizsgalat, erre mondta, h ultrahangot akar csinalni. Ezt en viszont urugynek erzem, hiszen az 2 napja rendben volt, akkor minek?! Erre lettem volna kivancsi, h letezhet-e olyan dolog, ami indokolhatja. Szoval biztos piszkalni akar, de azt nem fogom engedni. Inkabb ne legyen orvosom es szulok az ugyeletesnel, ha tulhordanam. Bar erre a mehszajammal amugy sincs tul sok esely. Na mit szoltok? Korrekt a draga, mi?!
2013. okt. 12. 22:15
 4/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok...ez durva...szó szerint mag akar szüleszteni mielőtt elmegy... ehhez nem is tudok mit hozzáfűzni!!
2013. okt. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jesszus ez azért kemény. Remélem sikerül megbeszélned a dokival, azért szerintem kérdezz rá nyugodtan és ha mindenáron meg akar vizsgálni akkor szépen menj el másik dokihoz. Persze iszonyat nehéz lehet ennyire a végén dokit váltani, meg nyilván a babának sem lenne baja, ha megszületne, de akkor is így megszüleszteni. :x
2013. okt. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pedig amit leírsz, abból nagyon úgy tűnik...

Én nem engedném - én elvesztettem egy gyereket egy ilyen orvos miatt. Úgyhogy most már nem jelent gondot kinyitni a számat. Kár, hogy ennek ilyen ára volt.

2013. nov. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ös, 6-os vagyok. Igenis lehet baja a babának. Pl. a méhszáj piszkálása során megsértheti a magzatburkot, és fertőzés érheti. Bármi, ami a hüvelyben éppen ott van, vagy az esetleg nem steril orvosi eszközön. Nem kell a buroknak megrepedni, elég a mikroszkopikus sérülés is. A nyákdugó nem véletlenül van ott.

És ilyenkor éppen azt csinálják, hogy egy íves mozdulattal megpróbálják elválasztani egymástól a méhnyakat és a burkot.


Kedves Kérdező, megköszönöm, ha privátban megírod az orvos nevét, kizárólag azért, hogy adott esetben elkerülhessem. Köszönöm.

2013. nov. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most nézem, hogy a kiírt időpontod is eltelt már, remélem, minden úgy alakult, ahogy szerettétek volna.
2013. nov. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!