Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik megittátok a bábakoktélt,...

Akik megittátok a bábakoktélt, nem féltetek, hogy a baba belekakil a magzatvízbe?

Figyelt kérdés
2014. márc. 12. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A bábakoktélt csak szigorú magzati monitorozás mellett lehet alkalmazni, máshogy nem.
2014. márc. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy tudatlan vagyok persze, de szerintem nem csak monitorozás közben szabad meginni a koktélt. Én szóltam anno a szülésznőmnek, azt mondta rajta, ha segít,szóljak hogy szülünk. Egyébként nem segített, csak egy kiadós hasmenésem lett tőle,meg pár fájásom,ami elmúlt.A babának meg semmi baja nem lett. Már csak azért sem értem mi baja leheetne a gyereknek tőle, mert pont a bélmozgásokkal segít beindítani a méhösszehúzódásokat, a gyereknek ehhez tudtommal nincs köze. Vagy? Ha valaki máshogy tudja,szóljon! Én a bába válaszol könyvből szedtem anno a receptet.
2014. márc. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Off. MI az a bábakoktél? Olyasmi, mint a homeopátiás bogyók, amit az utolsó négy hétben javasolnak?
2014. márc. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem feltem,szuleszno javasolta
2014. márc. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Biztosan nem innák és nem is ittam volna ilyen szarokat!Minek ?!Gondolkodjatok már?A Baba akkor bújik ki amikor az idejét érzi!Nem kell kinlódni meg kisérletezni! Biztos le leszek pontozva de ez van....42.hétben meg inditottak a kislányommal majd burok repesztés után amig adminisztráltak az egyik doki újra számolt és kiderült hogy alig 36hetes...majdnem koraszülés lett!Sosem lehet tudni!
2014. márc. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
frankó doki lehet, hogy 6 héttel elszámolja a dolgokat... nekem pontosan, hogy kórházban javasolták, talán csak értenek hozzá
2014. márc. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hahh ne haragudj,de ha a baba akkor indul meg,amikir úgy érzi,akkor téged miért piszkáltak meg?36 hetesen? Milyen orvoshoz jártál,ha képes volt (veled együtt) 6?! héttel elstámolni?? Inkább neked kellett volna gondolkodni.
2016. júl. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!