Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárosok, mikor adtátok...

Császárosok, mikor adtátok oda a pénzt a dokinak? Ti adtátok vagy a párotok?

Figyelt kérdés

2014. márc. 12. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
varratszedésre a magánrendelésére hívott a dokim, és akkor adtam oda neki a borítékot.
2014. márc. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

Természetesen adtam, hiszen az intézményben szabott tarifa van és számlát is kaptam róla. Azt pedig illik kifizetni.


Közkórházban a tb állja.

2014. márc. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Fogadott dokink van. Az jónak tűnik, amit 1es írt, hátha nálunk is így lesz.
2014. márc. 12. 18:44
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
A férjem adta neki oda. Reggel műtöttek és még aznap megkereste a kórházban a dokit.
2014. márc. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Délután műtöttek, másnap reggel adta a dokinak: kérés nélkül 1 ágyasba kerültem, minden nap bejött, pedig szabin volt :)
2014. márc. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Én a varratszedésnél adtam oda, akkor voltunk ketteseben. Engem is minden nap meglátogatott, de ott mindig volt valaki, meg nem akartam ennyi pénzt őrizgetni a szobában.
2014. márc. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Legalább magánban szülnétek, akkor kaptok számlát a pénzetekért, nem pedig ez a zsebbe feketepénzes megalázó kuncsorgás...
2014. márc. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Képzeld az én dokim mindig megkérdezi, kérek-e számlát....amúgy meg fogadott doki, tehát a szabadidejében vezeti le a szülésemet, megveszem a szaktudását, ergo fizetek, mert az ügyeletessel nem érem be. Szolgáltatást nyújt. Azért pedig fizetni illik.
2014. márc. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, aki a kérdésre válaszolt, hasznosak voltak. Mert pont ezek a problémák merültek fel bennem; mikor van rá alkalom, a kórteremben én sem tartanám a pénzt a megfelelő pillanatot várva...stb. Asszem első körben megpróbáljuk,h a férjem megkeresi, ha ez mégsem jönne össze, akkor marad a varratszedés.

De megnéztem a magánklinikás dolgot is. Igaz csak egy klinika árait néztem, de ott 250 ezer a "legalapabb" szülés. Egész egyszerűen ezt nem engedhetnénk meg magunknak. Egyébként nincs magánklinika a közelünkben, és nekem megfizethetetlen,h 5 percre van a kórház, mivel nem teljesen problémamentes a terhességem.

2014. márc. 13. 22:10
 10/14 anonim ***** válasza:
Nos, igen,csak tudod: így kétszer fizetsz. Egyszer már kifizetted a tb-vel, utána meg borravalózol, adót csalva az orvosnak. Ha e kettőt összeadod, te már sokkal többet kifizettél a szülésért...
2014. márc. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!