Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » TI MILYEN HANGOKAT ADTATOK KI...

TI MILYEN HANGOKAT ADTATOK KI SZÜLÉS KÖZBEN?

Figyelt kérdés
Most őszintén! Úgy képzeljem el a szülést, mint a filmekben? Ordítás, fogcsikorgatás? Vagy csak jajgatás? Valaki némán tűr? Mennyire viselte meg a párodat?
2013. dec. 9. 23:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nyögtem, vicsorogtam, de voltak fájások, amiket szinte "ájultként" csak "hagytam fájni". Fáradtságfüggő volt. De kemény menet... az biztos. Nekem végül császár lett a vége, ezért nem tudok érdemben nyilatkozni arról, hogy mennyire viselte meg a párom. Az, hogy szenvedni látott és nem tudott segíteni, az megviselte. Úgy érezte tehetetlen, és többet kellett volna segítenie, pedig nem tudott :) Nem olyan, mint a filmekben, de azért tényleg nemn sétagalopp.
2013. dec. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
56%
Hat en is ugy kepzeltem, mint a filmekben, aztan nagy meglepetesemre nem olyan lett. En inkabb csak sziszegtem mikor jott a fajas, vagy annyit mondtam, hogy JAJ. Volt egy masik holgy is mellettem,de o sem mondott sokkal tobbet. A parom nem volt bent szulesnel, nem akart bejonni, en meg nem eroltettem. Egyebkent ma mar, ha latok egy filmet, amiben orditanak, mindig elmosolyodok.
2013. dec. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Babeli Zurzavar ***** válasza:
49%

:-) az elsonel... hat ciki nem ciki, de a parom azt mondta olyan hangokat adtam ki mint orgazmus kozben (nem vagyok egy ordibalosan szexelo fajta) :-):-) szoval a kimerultsegtol vinnyogashoz tudnam hasonlitani a hangom leginkabb.

a masodiknal, sokkal kipihentebben indultam a szuloszobara, hangosabb is voltam, nem ordibaltam, nem hisztiztem, de egyszer kiabaltam, mert azt hittem/ugy ereztem az agy mellett allva, hogy kint a baba feje:-):-) tudom ez hulyen hangzik, de epp zuhanyzasbol jottunk vissza es megindultak a tolofajasok, azt hittem allva szulok meg, es a parom nem hitte el, hogy olyan hirtelen indult be minden, en meg panikba estem, ezert kikiabaltam a folyosora a dokiert, jol tettem,20 perc mulva mar furdettek a picit.

A lenyeg, hogy a kitolasnal minden kiabalas, hangos szo energiat vesz el Toled, szoval csak csendben, fogoszeszoritva es minden rendben lesz:-)

2013. dec. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
43%
Nincs orditas, az orvos el is magyarazza, hogy az orditassal energiat vesztesz, amit a kitolasnal hasznalhatnal. Szoval van szuszogas, nyoges es erolkodes hang, vagy sohajtozasok, sziszegesek, amikor meg gyengek a fajasok. Viszont en az egyik szulesemnel kitolas alatt elvesztettem a kapcsolatot a kulvilaggal es arra tertem magamhoz, hogy pofozgat a vedono, kiabalja, hogy lelegezzek en meg visongok, mint egy felorult. Azt parom a folyosorol hallotta, befogta a fuleit es folytak a konnyei.
2013. dec. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
73%
Bocsanat, a szuleszno pofozgatott.
2013. dec. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
76%

Én csak pihegtem, sziszegtem. Igaz gyors szülésem volt, de tuti nem mertem volna még kiabálni sem, mert pont mellettem szült egy nő, és úgy ordított mint akit nyúznak. A főorvos is bejött és csúnyán letolták, hogy ne visítson, mert rajta kívül 4-en szülünk, és egyikünk sem kiabál, pedig az egyik anyuka akkor már több mint 12 órája bent volt.

Annyira égő volt hogy letolták, hogy hangot sem mertem kiadni, így inkább csak sziszegtem...

2013. dec. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Én üvöltöttem mint az állat, az elsővel 5 órát, a másodikkal csak egyet...Egyszerűen nem tudtam visszafogni magam, pedig ezen kívül nem vagyok nyafogós, sőt ellenkezőleg...

Viszont amikor másodjára szültem, volt ott egy először szülő anyuka, aki nyögött kettőt majd felsírt a gyerek.

Szóval erre nincs egyértelmű válasz, mert mindenki másképp éli meg.

Viszont az első után megkérdeztem a férjem, hogy a másodikra is be akar-e jönni, azt mondta, hogy naná, ki nem hagyná, ez nagy élmény.

2013. dec. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
En 4 ora hijjan pontosan 2 napot vajudtam. Hogy miert hagytak es miert volt ez nekik jo, nemtudom!!!!! Felebredtem penteken es legkozelebb vasarnap este aludtam. Azt gondolom, hogy tokos csaj vagyok! En csak arra emlekszem, hogy minden fajasnal szo szerint tekergett a testem es csak annyit tudtam sziszegni, hogy ez qvara faj. Anyosom vajudott velem, potyogtak a konnyei a tehetetlensegtol - mert 2x hazakuldtek a korhazbol, hogy vajudjak otthon mondvan 1cm...az nudli. Kozben volt eszmeletvesztes - az is otthon - felrebeszeles, aztan mikor vegre megrepedt a burok mar nem ereztem semmit. Kikapcsolt az agyam. Arra emlekszem, hogy a vegen mar csak arra volt energiam, hogy mmmmmmmmmmmmmm ezt mondtam. Osszeszoritott szajjal csak mmmmmmmmmmmmmm. Soha nem kiabaltam, nem nyogtem, csendben turtem a magam modjan. Ha a Jo Isten megald minket megegy gyermekkel csak azert vallalom, mert tudom: csaszaros lesz!!! Az elso is azzal vegzodott semmi ertelme nem volt a szenvedesunknek a Kisfiammal. Ferjem vegig benn volt. A mutobe nem engedtek be. Ido sem lett volna, hogy beoltozzon. A doki dontott csaszar es perceken belul benn voltam. Eletem legboldogabb pillanata volt ez. Anyosom es a Ferjem kinn vartak agyonra aggodtak magukat, hiszen olyan hosszu volt es fajdalmas nem tudtak mire szamitsanak. Ferjem arra is fel volt keszulve igy utolag bevallotta, hogy valamelyikunk ottmarad. Miutan tul voltunk mindenen olyan erzesem volt, hogy mindenre kepes vagyok! Ha ezt valaki utanam csinalja az is egy tokos csaj! Azota tudom, minden anya tokos csaj...csak sokan sokkal szerencsesebbek.
2013. dec. 10. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
az elsö erõswbb fàjàsnàl kiàltottam el magam,a szülêsznö azonnal letorkollt,utàna egy hangom sem volt. megszôlalni is alig bírtam két fàjàs kõzt,annyira nem volt eröm,nemhogy kiabàljak.
2013. dec. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
49%
Semmilyen hangot nem adtam ki.csöndben szültem.
2013. dec. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!