Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vrastyák Péter miskolci...

Vrastyák Péter miskolci orvosról lennék kiváncsi véleményekre / tapasztalatokra, és nem utolsó sorban árakra? Mennyibe kerül egy szülés és egy magánrendelési kivizsgálás?

Figyelt kérdés

2014. márc. 14. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Szia! En tavaly nyaron szultem nala, o volt az ugyeletes, nem volt fogadott dokim. Nagyon jofej, normalis, szamomra szimpatikus orvos. Aztan a 6 hetes kontrollra hozza mentem maganrendelesre. Ott is rendes volt, amit viszont soknak talaltam az a vizsgalatert kert 10000 ft volt. Bar annyira megsem lepett meg a dolog, mert mar bent a korhazban megismerkedtem egy kismamaval, akinek o volt a fogadott orvosa. O mondta, hogy minden vizsgalaton 10000 t kert, szoval elegge anyagias viszont nagyon alapos, rendes stb.-ezt mondza akkor nekem ez a kismama. Ami egy rossz pont a szememben az sz, hogy ennek a kismamanak a szulesere nem "tudott" bejonni, mert nyarkialt valahol belfoldon, pedig megigerte hogy barhol lesz is visdzajon a szulesre. Emiatt nagyon csalodott benne ez a kismama, raadasul volt egy kis problema is a picivel, amiert rogton atvittek a megyeibe, az anyuka meg maradt velunk. Szoval nagyon megszivta szegeny, habar nem o volt az egyetlen kismama, aki eppen a szuloagyon tudta meg, hogy fogadott orvosa nem lesz jelen a szulesnel.

Bocsi, hogy hosszura sikeredett a mondandom :)

Roviden: nagyon jo orvos szerintem csak kisse anyagiasabb egyes orvosokhoz kepest.

2014. márc. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod direkt örülök, hogy részletes volt. És kit ajánlanál pl.?
2014. márc. 14. 23:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Vrastyákot nem ismerem de én pl Dr. Szemán Györgyöt ajánlanám.
2014. márc. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Dr. Gubas Peter! Alapos, kedves, normalis es nem penzehes. Voltam nala maganrendelesen 7000 ft, de tenyleg minden kerdesemre kimerito valaszt kaptam. 2. terhessegem alatt voltam nala sztk- tanacsadason, ott is nagyon alapos, lelkiismeretes volt, pedig csak egy kismama voltam a sok kozul. Igaz, nala rengeteg kismama van, de eppen azert amiket felsoroltam.

Dr. Szeman Gyorgyrol is jokat hallottam, de o talan "dragabb".

2014. márc. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, 1. voltam :)
2014. márc. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gubas Peter nem penzehes?Tudnek vitatkozni..."nala" szultem majusban(sajnos a baba meghalt a 37.heten :(. ) Vajudas alatt,egesz ejszaka 2 percre lattam,mig beszolt a szobaba,hogy ne szanvedjek mar annyira,legyek csendesebb!egyszer nem vizsgalt volna meg,hogy esetleg szulesre kesz vagyok e.Hogy nem eleg fajdalom,hogy nem el a gyermekem,de 16 oraja szenvedtem.Mire megjott a nappalos muszak,O felszivodott,es kozoltek,hogy mar reg meg lehetett volna szuleszteni!haromnegyed 7-re veget is ert a szenvedesem fizikai ertelemben.Pedig akartunk neki penzt adni! de oruljon,hogy nem iratom neg a velemenyem rola valahol!!!

vrastyak doktor urrol meg annyit,hogy egy vegtelenul kedves,emberseges orvos!O irta a zaromat a korhazba es hozzamentem 6 hetes vizsgalatra.10000fotintot kert,viszont ez semmivel sem tobb,mint mas maganrendelesen.Most ugy nez ki ujra sikerult a baba,mar be is jelentkeztem hozza!En csak jokat tudok rola mondani!

2014. okt. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A magánrendelésen nagyon betegbarát - minden egyes vizsgálatot magánrendelésen végzett nem kevés pénzért - , viszont a szülőszobára nem jött be. 15 órán át voltam ott, nem volt elérhető, az sms-emre sem válaszolt. A második babámat nem nála tervezem szülni.
2015. júl. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!