Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2hónapja szültem. Ez természet...

2hónapja szültem. Ez természetes? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Megjött a mensim de annyira mint még soha.Még szülés után sem véreztem igy.Szerintetek?
2009. dec. 15. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Lehet teljesen OK, de nem árt megbeszélned a dokiddal. Az első nekem is teljesen másmilyen volt szülés után, de pár hónap múlva visszaállt a rend.
2009. dec. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Az első mensim nekem is borzasztóan erős volt, igaz csak 3 napig, de addig nem győztem tampont cserélni.
2009. dec. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Szia én fél éve szültem, szülés után megjött 5 héttel, de az még nem volt vészes, viszont azóta már volt megint két mensim, 4 és 5 hónap múlva, és nekem ez a kettő olyan erős, hogy kétóránként cserélem a szuper tampont! De csak az első 3 nap. Szülés után nem véreztem ennyire. Sőt sohasem. Szóval egyelőre ne aggódj, ha normál mensiként lezajlik, de sok, az előfordul. Akkor kérdezd meg a dokid, ha esetleg túl sokáig vérzel nagyon, én legalábbis ezt tenném. rendezkedj be rakéta nagyságú tamponokkal :( én reménykedem, hogy azért idővel jobb lesz.
2009. dec. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat.Remélem nekem is hamar elmulik,mert ez kibirhatalan.Tamponal már nem probálkozok,mert fél óráig sem birja.Marad az óriási éjszakai betét:(nekem aki soha nem használt betétet:(((
2009. dec. 15. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!