Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » éjszakára is megkapom az...

éjszakára is megkapom az újszülött gyermekem, hogy velem legyen?

Figyelt kérdés
Jánosba lehet, vagy gondolom ez szobalakó függő is...
2014. márc. 19. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Bababarát kórházban éjjel nappal veled van a gyerek.
2014. márc. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy bababarát kórházban szülj, vagy a másik lehetőség a VIP szoba, a legtöbb kórházban ez fizetős szolgáltatás, kb. 10.000 Ft/nap (kórháztól függ az ára), de ott bent lehet a baba egész nap, éjjel is, sőt látogatót is lehet fogadni akár egész napra.
2014. márc. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bababarát kórházban én este 6-kor szültem, a babát már megkaptam első éjjelre is. De ismerek olyat, aki szintén este szült, tőle meg elvitték ugyanitt, pár héttel előbb. Ha nagyon gáz a szülés, esetleg valami komplikáció is fellép, vagy elhúzódik, akkor szerintem érthető, ha el akarják vinni a babát. De ugye van szád, szólj ha nem szeretnéd :) Elvileg rooming-inn rendszerű kórházban ezt nem tagadhatják meg, ha nincs egészségügyi indok.
2014. márc. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én a Jánosban fogok szülni, és a szülésznő azt mondta, hogy velem van, csak fürdetés, meg vizit esetekor viszik el. Ez napi két alkalom.

Egyébként bárhol kiharcolhatod, hogy a gyerek veled legyen, jogod van hozzá.

Ma már szerintem azért kevés helyen tiltják meg, hisz mi másra lenne szüksége annak a gyereknek, ha nem az anyjára?

2014. márc. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm. és ha ez a szobatársaknak nem tettszik,mert aludni akarnak meg pihenni? gondolom ne törödjek vele
2014. márc. 21. 12:11
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát én nem törődnék vele. Persze, ha nagyon sírna, biztos kivinném, nem tudom, én is most várom az első babám.

De a legfontosabb biztos az lenne, hogy mindig velem legyen:) Szerintem ez természetes.

Ha a Jánosban fogsz szülni, ott mondom, tuti veled lesz:)


Azt nem tudom, hogy mi van akkor, ha éjszaka szülsz mondjuk, mert akkor sok helyen csak reggel kapod meg. Majd erre is rá fogok kérdezni a szülésznőnél.

Mikorra várod a babát?

2014. márc. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
juniusban.
2014. márc. 21. 20:08
 8/10 A kérdező kommentje:
te?
2014. márc. 21. 20:09
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi májusra várjuk. Ha gondolod, majd beszámolok, hogy milyenek voltak a tapasztalataim.

Határozott elképzeléseim vannak dögivel, majd kiderül, hogy mennyit sikerül belőle betartani.

Nagyon szép a szülőszoba, voltam látogatáson, de azért szellemiségében szerintem elmaradott kórház.

Harcolni kell majd a tápszer, a cukrosvíz ellen, no és az ellen is, hogy szülés után ne tegyék rögtön inkubátorba a gyereket, ha nincs rá egészségügyi oka. Sajnos ez is automatikus náluk, mert ezután kapják az OEP-től a pénzt.

A csecsemősök állítólag nagyon gázak, ezt egy firssen ott szült ismerőstől tudom. De úgy hallottam, hogy a csecsemősök mindenhol leterheltek...ezért nagyon nehéz velük.

No majd meglátjuk:)

2014. márc. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bajcsyba (BP) veled lehet végig, bármikor, de első éjszaka ajánlják, hogy add be a nővéreknek hogy tudj aludni, mindenki így csinálta ott, én is.
2014. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!