Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg "rosszabb" az indított...

Tényleg "rosszabb" az indított szülés, mint a természetes?

Figyelt kérdés
rosszabb=hosszabb, fájdalmasabb, nagyobb esély van a császárra
2014. márc. 19. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Miért kérdezed ? A természetnek volt pár millió éve a megfelelő mechanizmusok kidolgozására. Ezek a mesterséges beavatkozások csak az orvosi kényelem és a magasabb paraszolvencia miatt vannak.
2014. márc. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Mar elnezest kerek de ez a "termeszetnek volt ideje" duma kicsit kifogasolhato am. Alapesetbe ha meginditjak a szulest annak vmi oka van. Itt persze most ertelemszeruen nem a programozott csaszarokra gondolok. Pl nalam a vegefele elkezdett lassulni a baba szive es az orvos mondta h ha aznap nem indul meg a szules akkor masnap reggel 10kor meginditjak.
2014. márc. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
butaságot írsz, első.. a beavatkozás csakis a nem jól működő természetes folyamat miatt lehet. Természetesen mindig a természetes a legjobb.
2014. márc. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rosszabb. Semmi közöm nem volt az egészhez. Nem tágultam, EDA, oxitocin, iszonyat fájdalom, nuku tolófájás, a gyereket kinyomták belőlem.. Stb. 10 napos túlhordás.
2014. márc. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem mind a kettőben volt részem és én szerintem a természetes szülés sokkal fájdalmasabb volt.
2014. márc. 20. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem indították, mert Túlhordtam a picit és nst-n leesett a szívhangja. Nem tudom jobban fáj e mintha magától indult volna. Eléggé fájt viszont gyors szülés volt, 3 óra alatt meglett a kislányom.
2014. márc. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Esetemben nem volt rosszabb. Az első szülésem indult szépen magától, a végén úgy rángatták-nyomkodták ki belőlem a kisfiamat. A második szülésemet indították, hamar meglett a kislányom, és semmilyen külső fizikai behatásra nem volt szükség.
2014. márc. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Napokig vajúdtam, nagyon nehezen tágultam, végül császározni kellett.
2014. márc. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettőhöz volt szerencsém. Első indított, második természetes. Mindkettő kb. 8,5 órát tartott és kb. mindkettő ugyanúgy fájt.
2014. máj. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!