Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyivel rosszabb az első...

Mennyivel rosszabb az első szülésnél az ha beinditják mesterségesen és nem természetes uton indul meg a szülés?

Figyelt kérdés
39 hetes terhes vagyok és ez lesz az első babám de félek hogy be kell majd inditani a szülést mert mar probálkoztam mindennel hogy beinduljon magátol de semmi nem használt!Nem szeretném a mesterségesen inditanák be!
2008. máj. 14. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugalom!Én is 39 hetes elsőbabás vagyok.

Jönnek mennek a jóslók néha keményedek,de még a méhszáj is zárva volt pénteken,kiv a külső.Aztán két napja vadul elkezdett leszállni a hasam,baba alig mocorog,jel továbbra sincs sok.Beindítani csak a 41. héten fognak.Addig még töb mint egy heted van.Sok minden változhat.Hétfőn jön egy hidegfront édesanyám szerint az majd meghozza a gyermekáldást.

2008. máj. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, a front segíthet! Nekem a 37. héten született a babám, mert jött egy front. És rajtunk kívül még nyolcan voltak, akiknek egy-két héttel korábban jött a babájuk. Ez tényleg beindíthatja.
2008. máj. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Többféle indítás létezik, ha már ynitva a méhszáj, sokszor elég egy burokrepesztés, nálam ezzel indítottak az elsőnél, mert gond volt a baba szívhangjával. Fél órára rá megjötteka fájások, onnantól ment minden a maga útján.

Szoktak méhszájtágító zselét feltenni, ezzel nem volt dolgom, az oxitocin infúzió is fájásokat okoz, úgy hallottam, ez rossz, mert ilyenkor nem termelődik ez a hormon belülről, viszont ha magától termelődik, akkor hozzá jár természetes belső fájdalomcsillapítás is...

2008. máj. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!