Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki a bp-i Szent István...

Aki a bp-i Szent István kórházban szült, és nem fizetett a szülésznőknek, orvosnak, annak milyen a tapasztalata?

Figyelt kérdés
2014. márc. 21. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a 2 gyerekemet szültem ott már több mint 1 éve.

Rossza tapasztalatom nincs, viszont nem voltam körbe nyalogatva.

Bementem mert már fájásaim voltak, felraktak a CTG-re, ott megállapították hogy tényleg.Kaptam egy szobát, ahol elszenvedgettem, férjem is velem volt.Mondták hogy szóljak ha van valami, erősödnek a fájások..eljárhattam pisilni is (ezt csak azért írtam, mert előző szülésemnél egy másik kórházban kacsáztattak.. :/) Időnként kisétáltattak a vizsgálóban, ahol megnézték a méhszáj állapotát (mondjuk ezt nem értettem, de mindegy jól esett sétálni kicsit.)

Néhány jó tanáccsal a szülésznő is ellátott.Orvost csak a kitolásnál láttam..se a nevét nem tudom, de még az utcán is elmennék mellette az tuti.

Hát így ennyi..

Nekem ez ne volt se rossz, se jó..kb azt kaptam amire számítottam, mint nem fizető vendég! :)


Könnyű szülést.

2014. márc. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2. gyerekemet (második)

Nem két gyereket szültem ott...

2014. márc. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló tapasztalataim vannak:

Hozzáteszem az ügyeletes szülésznő rendes volt,segített sokat.Az orvosnő,akit kifogtam viszont eléggé bunkó volt,az utolsó pár percre jött csak be,elég lekezelő és flegma volt.

A bent töltött napok kibírhatóak,másodjára már fogok orvost fogadni,mert volt egy aki nagyon szimpi.

2014. márc. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!