Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan császáros...

Van itt olyan császáros anyuka akinek nem kellett magát injekcióznia otthon? Miért nem?

Figyelt kérdés

2013. júl. 6. 13:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett. Nem tudom miért nem, de fel sem merült ez a kérdés. Volt egyébként fogadott orvosom, aki jó szakember és nagyon lelkiismeretes, felírta volna ha szükséges.
2013. júl. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem két császárom volt, egyiknél sem kellett.
2013. júl. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem 3 császárom volt, egyszer sem kellett magam injekciózni. A kórházban kaptam napi kettőt, de otthon már nem kellett.
2013. júl. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem is császárom volt, de nem is hallottam még ilyenről.

Miért kell injekciózni?

2013. júl. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam erről, kórházban is csak tablettát kaptam...
2013. júl. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
4. vagyok, de én a kórházban sem kaptam semmit, tablettát sem, csak éjféltől kb. reggelig folyt belém az infúzió, ezen felül semmi.
2013. júl. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Csak a kórházban kaptam injekciókat. Tudtommal azért kell, hogy elősegítse a méh visszahúzódását.
2013. júl. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

én is csak a kórházban kaptam infúziót,és mikor kivették utána injekciót...Hazajöttünk onnantól semmit nem kellett,szednem,szúrnom,stb...

Neked miért kell?

2013. júl. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem sem kellett, szerintem kórháza válogatja. Gondolom véralvadásgátlót kell adnod. Amúgy nem tudom mi szabályozza, hogy hol adnak, hol nem. Nekem epeműtét után 1 hónapig kellett adnom, pedig ugye az jóval kisebb műtét.
2013. júl. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem nem kellett. De utána (már otthon) trombózist kaptam - onnantól másfél évig kellett szúrnom napi 2x.

Kórháza válogatja, valahol mindenki kap, de 35 év alatt, ha a családodban nem fordult elő trombózis (vagy infarktus, stroke, embólia és társai) és nincs durva visszered, nem is kell adniuk. Igazából trombózisra való genetikai hajlamot kéne nézni már a terhesség elején, de az meg nagyon sokba kerülne. És pl. nekem nincs is...

2013. júl. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!