Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második gyerek szüléséhez...

Második gyerek szüléséhez érdemes olyan kórházat választani, ami másfél órára van tőlünk?

Figyelt kérdés

Az első szülésem (magzatvíz elfolyással indult, de korán és természetes úton semmi sem történt totál fájásgyengeség volt) a méhszájtágítás és oxitocin bekötése után még 6 órán át tartott a szülés. Be fogunk érni autóval a kórházba a másodiknál?

A múltkori kórház max. 45 percre van tőlünk, de bizonyos okok miatt szeretnék váltani.


2014. márc. 3. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát időben el kell indulni, az tény :D De a viccet félretéve a 1,5 óra az kicsit soknak tűnik.... De szerintem nem lehetetlen, ha nagyon nem akarsz a közelebbiben szülni.
2014. márc. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én ezt soknak tartom, ha baj van a baba élete mulhat rajta.
2014. márc. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Babeli Zurzavar ***** válasza:
az elso babam fajasok nelkul magzatvizelfolyassal indult, meg boven el tudtunk menni a kozeli ejjel.nappaliba uditoert es nagy rohogve ertunk a korhazba! a masodik fajasokkal kezdodott, tehat nem biztos, hogy ha az egyik igy indult akkor a masik is ugyanugy fog! a masodiknal nem mentunk rogton korhazba, letettuk a nagyot aludni, aztan meg mi is lefekudtunk pihenni, csak 4 perceseknel indultunk, 8 percesektol kb 6 ora telt el, ez alapja azt mondom a masfel ora beleferhet csak idoben neki kell indulni!... de! en nem mennek, mert nekem a 10 perces ut is maga volt a pokol, kb 2 fajas ert az autoban, de minden aprobb bukkanonal ugy ereztem szetesik bennem minden!... ha tenyleg elindultok a fajasok kezdetenel, talan nem lesz olyan kellemetlen!
2014. márc. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát erre nem is gondoltam, hogy az autóút valóban milyen kellemetlen lehet.

2014. márc. 3. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!