Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem érzékenyültetek el azon,...

Nem érzékenyültetek el azon, ami ma volt a híradóban, hogy egy kismama az M3-as bevezetőjén szülte meg a babát?

Figyelt kérdés
Nekem potyogtak a könnyeim, olyan csodálatos. (Minden külső körülménytől eltekintve.)
2009. dec. 17. 22:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak majdnem bőgtem el magam, de nagyon megható volt. Az anyukával készített interjúban kérdezték tőle, hogy mi futott végig a fejében, mikor rájött, hogy nem a kórházban fog szülni (mármint az anyukát kérdezték). Én gondoltam magamban, hogy nem igen zavarta,és nem is igen azzal foglalkozott, hogy épp hol van, hanem azzal, hogy jön kifelé a gyerkőc. Nem voltam még ilyen helyzetben, de el tudom képzelni magamról, hogy az adott szituációban nem érdekelt volna, hogy hol vagyok.
2009. dec. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
engem kirázott a hideg, nagyon rossz érzés fogott el és hálát adtam istennek, hogy én biztonságban, kórházban szülhettem meg a fiamat
2009. dec. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

szia

teljesen libabőrös lettem

második babánkat várjuk, mondtam is a férjemnek, h készüljön fel, mert mi is azon az útvonalon fogunk menni a kórház fele

2009. dec. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezen járt az agyam egész éjszaka. 37 hetes vagyok és nekem is második baba lesz. De én nem szeretnék ilyen viharos szülést! Remélem beérünk időben a kórházba, majd, ha aktuális lesz.
2009. dec. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Potyogtak a könnyeim,mert nemsokára én is szülök,és bárhol is történik csodálatos...
2009. dec. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az futott át a fejemen, hogy ha én kerülnék ilyen helyzetbe, borzasztóan szégyellném magam... Tudom hogy nem tehet róla és neki ez lehet hogy nem volt annyira kínos, de engem rosszul érintene. Bár én nagyon szégyenlős vagyok és csak a férjem és a szülésznőm lenne ott a gyermekem születésénél.
2009. dec. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én elérzékenyültem :)

Aranyos volt a taxis :)

Én viszont ezért megyek inkább mentővel.

2009. dec. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem elsírtam magam,mert nekem 3 hete született a kicsim és ez jutott eszembe.Nagyon aranyos volt a taxis és nagyon rémült.De jó fej.
2009. dec. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én bőgtem, mert ilyenkor mindig az a nap jut eszembe, amikor nekünk kell indulni majd a kórházba. És a szülés tényleg mindig ilyen csodálatos, bármilyen körülmények között is.

Különben meg (civilizáltabb körülmények között), de mindenkinek ilyen könnyű szülést kívánok.

2009. dec. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem láttam a riportot. Miért nem hívott inkább mentőt? A taxis nem nagyon tudott volna segíteni, ha valamilyen komplikáció támad.
2009. dec. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!