Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Dél-Pestiben ki a legjobb...

A Dél-Pestiben ki a legjobb szülésznő?

Figyelt kérdés

Augusztusban szülök és szeretnék felfogadni egy szülésznőt!!

Kit ajánlotok ki a legjobb??Miképp lehet vele felvenni a kapcsolatot illetve miképp működik ez vele is találkozok minden hónapban mint egy dokival??Bocsi nem volt még fogadott szülésznőm :)


2014. márc. 31. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ott szültem tavaly októberben, volt fogadott szülésznőm.

Priviben szívesen beszámolok, ha érdekel.

2014. márc. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Én inkább azt mondom menj el egy szülőszoba látogatásra és ott találkozhatsz mindenkivel már szülésznőkkel. Én most ismerős ajánlott szülésznővel beszéltem .Amúgy 30-50 ezer a tarifa. Délpesti honlapján fenn van mikor van látogatás. Most április 16.án lesz.

2014. ápr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyurkovicsné Katika és Czövek Ági. Nem biztos, hogy ott vannak még, mert azt hallottam, hogy az alternatív nézeteik miatt áthelyezték őket. De két csupaszív ember, mindent megtesznek és szakmailag profik, amíg nem volt vezetőváltás, addig egyedül is kísérhettek szüléseket. Szoptatási tanácsadók is.
2014. ápr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!