Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek szülhetek olyan...

Manocska0807 kérdése:

Szerintetek szülhetek olyan kórházban ahova területileg nem tartozom és nincs fogadott orvosom!?

Figyelt kérdés
Fontos
2014. ápr. 2. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha bemész a kórházba 5 perces fájásokkal, nem fognak elküldeni.
2014. ápr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm....nem nagyon szeretnék a területileg illetékes kórházba menni!!! Bármi áron a lábamon szeretnék besétálni a kórházba!!!
2014. ápr. 2. 15:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem elfolyt a magzatvíz és bementem a kórházba. Első kérdésük az volt, hogy itt lakom-e. Mondtam, hogy igen. Azt mondták, akkor oké, fel tudnak venni. Szóval én nem venném biztosra.
2014. ápr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
na ez nem valami megnyugtató....
2014. ápr. 2. 16:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Én felhívnám a kiválasztott kórházat egy kegyes hazugsággal: albérletben lakom ott, de nem tudok bejelentkezni, ilyenkor mi a helyzet?
2014. ápr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 3.kerbe tartozom de 14.ben lakom ideiglenesen ....5perces fájásokkal mentem be az uzsokiba itt zuglóba és elküldtek hogy nem oda tartozom,menjek a 3.kerületi Margit kórházba még simán átérek......annyira értem át hogy már a szülőyzobába vittek,és már ment is a dolog..7hós fiú anyukája
2014. ápr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát utolsó, saját lábadon nem küldhettek volna át, ebből nagy botrányt lehetett volna csapni!

Kérdező én nem bíznám ezt a véletlenre, hanem beszélnék velük valahogyan előre.

2014. ápr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Én is az Uzsokiba mentem be. Ott volt ez az első kérdés, csak engem ugye nem küldtek el, mert zuglói lakos vagyok. Azért meglepett, hogy ezzel támadtak le rögtön. Ettől eltekintve meg voltam elégedve!
2014. ápr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6.vagyok. én is itt lakom azért oda mentem mert közelebb volt de papírom nincs hogy itt lakom...
2014. ápr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!