Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bábakoktélt próbálta valaki?...

Bábakoktélt próbálta valaki? Mi a véleményetek? Bevált? Nagy bajt nem lehet csinálni vele?

Figyelt kérdés
Természetesen terminus túllépésen vagyok. Nem is ez a gond, hanem ha nem indul meg 2-3 napon belül császár lesz, mert előző kisbabám úgy született. Eddig minden szépen haladt, de kezdem elveszíteni a reményt. Ti mit gondoltok a bábakoktélról? Merjem? Ne merjem? Felesleges? Van olyan aki próbálta már?
2014. ápr. 3. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:

az a baj a koktéllal hogy attól belekakilhat a magzatvízbe a baba és akkor meg vlsz azért lesz császár

én inkább a lépcsőzést, szexet próbálnám (persze ha szabad)

2014. ápr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De jó hogy ezt megírtad. Ezt nem tudtam. Sex és lépcsőzés megy folyamatosan. Mondjuk szeretkezés után mindig olyan jókat alszom. ;-)
2014. ápr. 3. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem felesleges, hanem én úgy hallottam, hogy inkább veszélyes.

Felügyelet nélkül nem ajánlott ez a ricinus olaj dolog.

Nincs esetleg szülésznőd? (fogadott) én akkor merném csinálni, ha volna fogadott szülésznőm, őt megkérdezném, vele megbeszélném, és ha tud róla, beleegyezik, sőt, ha megiszom és beindul rá is ér:-).

2014. ápr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsóval, felügyelet nélkül szerintem ne. Nekem fogadott szülésznőm volt, aki a magzatvíz elfolyását követően ajánlotta fel a bábakoktélt. Megittam a kórházban, rá 3 (!!!) órára megszületett a lányom gátvédelemmel. Nekem bevált. Mondjuk én maximálisan megbíztam a szülésznőmben. :)
2014. ápr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!