Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit lehet csinálni egy kórházb...

Mit lehet csinálni egy kórházban éjszaka, ha nem tudsz aludni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, fura a kérdés, de én nem tudok aludni éjszaka. Plusz idegen helyen soha nem tudtam aludni. Mit lehet ilyenkor csinálni? Világítás van valamennyi éjjel, de csak amolyan félhomály, tévé nincs, telefonból csak egy régi típusút viszek, mert itt gyakoriak a lopások.

Séta, ücsörgés a folyosón? Mit csináljak?


2013. aug. 20. 16:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Szülni mész? Mert akkor szerintem adott a válasz, a fáradtságtól úgyis beájulsz, tökmindegy, hogy nappal van-e vagy éjszaka, vannak-e a szobatársa(i)dnál látogatók, vagy sem. Legalábbis nálam így volt. Idegen helyen soha nem tudtam aludni, pláne nem lámpafénynél. És mivel első éjjel nem bírtam megtalálni a lámpa kapcsolóját, gyakorlatilag világosban aludtunk.

Ha "csak" befektetnek, számold a csempéket, vigyél olvasnivalót, rejtvényt, könyvet, hallgass zenét.

2013. aug. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Igen, szülni, de előtte be kell feküdnöm 2 nappal (programozott császár). A kislányommal se tudtam aludni, csak ültem, és néztem őt a sötétben.

2013. aug. 20. 16:30
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Kersztrejtvény?

Én a mobilomon játszottam amikor nem bírtam aludni, mindig magammal hordtam (még a wc-re is), így esély sem volt ellopni.

2013. aug. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 salvadorina ***** válasza:
80%
Én könyvet olvastam, ha épp unatkoztam. A kórházban szinte végig aludt a lányom, és csak első éjszaka voltam fáradt.
2013. aug. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

En olyan helyen szultem mindketszer, ahol volt tv es ejjel lehetett lampat kapcsolni, ezert elso babanal olvastam, tvt neztem. Masodiknal is bekeszultem, de egesz ejjel babammal aludtam:)

Vihetsz tabot (ha nincs, kolcsonkerhetsz) es masolhatsz ra filmeket es tudod nezni fulhallgatoval. Vagy lehet kapni elemes mini olvaso lampat a libriben, amit a konyvre csiptetsz es tudsz olvasni es senkit nem zavarsz. Vagy mobilozol, esetleg, ha elo vagy fizetve netre, tudsz netezni, en azt is csinaltam, legkenyelmesebb.

2013. aug. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nem is igazán lehet aludni a szobatársaktól

még ha a te babád is nyugis lesz fel kel kelni szoptatni igény szerint,akár 2-3 óránként,kakilhat is,..ha meg nyűgős még többször.


na meg a szobatársak babái is sírbókolnak attól meg még úgysem


szóval az a 3 nap egyáltalán nem a pihenésről szól és az alvásról,hanem a szoptatásról,összeszokásról,tanulásról hogy kell ellátni a babádat.

én 3 napig voltam bent de alig aludtam én is,

lehetetlen volt pihenni nyugodtan a szobatársaktól és a babáiktól,nem rosszindulatból írom.

biztos én is zavartam őket mikor éjjel 2 kor bekakilt a babám és pelust kellett cserélni és nem volt kislámpa a szobában csak a nagy égő... :)


szóval ne aggódj ha nem tudsz aludni,..

sajna ahogy a babáink megszületnek kimarad pár év alvás

2013. aug. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Cica1313 válasza:
Szia!Érdemes olyan telefont vinni amin tudsz játszani esetleg internetezni,hisz mindenhová tudod vinni magaddal és nem tudják ellopni!Én sem tudtam aludni a kórházban hiába voltam kimerülve...hajnalig a telefonon lógtam...sőt nem is tudom mi lett volna velem nélküle!:-)
2013. aug. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor marad a teló. Rejtvényt raktam be, hátha jó lesz.

2013. aug. 21. 13:28
 9/14 anonim ***** válasza:

hááát-a kórházban ,ha szeretnél sem fogsz nagyon aludni szerintem.az első nap annyira felfokozott állapotban van az ember-meg aztán minden rezdülésre fel fogsz ébredni-ha meg a babád alszik,akkor a másé ordit.én 3napig nem aludtam,max 20perceket.akkor meg örültem,ha ez éjszaka volt.egyébként jönnek-mennek,már 5kor becsörtetnek vért venni..stb..úgyhogy inkább túl kell élni.azon aggódj,hogy FOGSZ aludni!

gyors szülést

2013. aug. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Itt együtt vannak a kismamák azokkal, akik még nem szültek, szóval az is lehet, hogy a 4-5 ágyas kórteremben egyedül nekem lesz picim...

2013. aug. 21. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!